ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

درآمد صرافی رمزارز FTX در یک سال 1000 درصد افزایش پیدا کرده است

اسناد فاش شده‌ای نشان می‌دهد که درآمد صرافی FTX طی مدت زمان یک سال رشد چشمگیر و عجیب حدود 1000 درصدی را تجربه کرده است.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

صرافی رمزارز FTX برای برخی سرمایه‌گذاران بازار کریپتو نامی آشنا به حساب می‌آید و حالا اسناد فاش شده‌ای نشان می‌دهد که درآمد این صرافی طی مدت زمان یک سال رشد چشمگیر و عجیب حدود 1000 درصدی را تجربه کرده است.

گزارش‌های مالی داخلی فاش شده این شرکت نشان می‌دهد درآمد اف تی ایکس (FTX) به دلیل حضور گسترده سرمایه‌گذاران، حمایت‌های مالی که دریافت کرده و سایر عوامل توانسته در سال 2021 حدود 1000 درصد افزایش پیدا کند. گزارش‌های مالی داخلی حاکی از آن هستند که درآمد عملیاتی شرکت افزایش 1842.85 درصدی داشته و از 14 میلیون دلار به 272 میلیون دلار در سال مالی 2020- 2021 افزایش داشته است.

رشد بی‌سابقه درآمد صرافی رمزارز FTX در یک سال

به گزارش منابع آگاه که به اسناد داخلی این صرافی دسترسی دارند، صرافی رمزارز  FTX در سه ماهه اول سال 2022 میلادی حدود 270 میلیون دلار درآمد داشته است. با این وجود هنوز وضعیت مالی این شرکت در زمستان کریپتویی فاش نشده است. علیرغم عملکرد مالی درخشان این صرافی در سه ماهه اول، با آمدن زمستان کریپتویی و سقوط بازار، به نظر می‌رسد این صرافی نیز در معرض کاهش درآمد قرار گرفته باشد. با این وجود در گزارش منتشر شده در مورد درآمد صرافی آمده است که FTX تا پایان سال 2021 میلادی 2.5 میلیارد دلار پول نقد با حاشیه سود 27 درصد در دارایی خود داشته است.

صرافی رمزارز FTX هنوز اظهارنظری در مورد گزارش مالی فاش شده و افزایش درآمد 1000 درصدی خود طی یک سال ارائه نکرده است.

در حالی خبر افزایش درآمد 1000 درصدی صرافی FTX رسانه‌ای شده که مدیرعامل صرافی بایننس اخیرا در مورد وضعیت بازار، ابراز نگرانی کرده بود و حتی به این موضوع اشاره داشت که وضعیت بازار دچار بی‌نظمی شده است. هرچند وی صراحتا نام صرافی خاصی را مطرح نکرده بود ولی به صورت کلی به وضعیت نگران‌کننده بازار کریپتو و وضعیت صرافی های ارز دیجیتال اشاره کرده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی