ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ساترا
فناوری ایران

31 رسانه صوت‌‌و تصویر فراگیر از ساترا مجوز گرفتند

ساترا به 31 رسانه صوت‌‌‌و تصویر فراگیر در مرداد ماه سال جاری پس از سپری مراحل اداری و احراز شرایط صدور، مجوز صادر کرد.

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۵ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۸:۵۶

31 رسانه صوت‌‌‌و تصویر فراگیر در مرداد ماه سال جاری با سپری کردن مراحل اداری و احراز شرایط صدور مجوز، موفق به اخذ مجوز قطعی (مجوز دائمی) و غیرقطعی (مجوز موقت) از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر(ساترا) شدند.

به گزارش روابط عمومی ساترا؛ 31 رسانه‌ صوت‌و تصویر فراگیر، در مرداد ماه سال جاری مجوز فعالیـت خـود را از ساترا دریافت کرده‌اند. این رسانه‌ها با سپری کردن مراحل اداری و احراز شرایط صدور مجوز، موفق به اخذ مجوز قطعی و غیرقطعی از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر(ساترا) شدند.

بر اساس این گزارش بیشترین حجم مجوزهای صادره مربوط به رسانه‌های نمایشی و رسانه‌های آموزشی است.

مجوزهای غیرقطعی دارای مدت‌ زمان شش ماهه هستند. بعد از گذشت این دوره شش ماهه و ارزیابی ساترا از نحوه عملکرد رسانه‌ها در صورت رعایت شرایط قانونی و آیین نامه‌های مرتبط، مجوزها به قطعی تبدیل خواهند شد و رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر، مجوز قطعی خود را دریافت خواهند کرد.

رسانه‌های صوت‌وتصویر فراگیر می‌توانند با مراجعه بــه وبگاه ساترا به نشانی www.satra.ir در بخش سامانه صدور مجوز این سازمان و یا مراجعه به نشانی https://g4b.ir و انتخاب سازمان صدا و سیما در بخش جست‌و جوی پیشرفته، به‌منظور اخذ مجوز اقدام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی