ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
کسب و کار

مادر ایلان ماسک: هنگامی که به خانه پسرم می‌روم، مجبورم در گاراژ بخوابم!

«می ماسک»، مادر 74 ساله ایلان ماسک ادعا کرد هنگام مهمانی‌ها در گاراژ خانه او بخوابد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۷ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان به صرفه جویی معروف است. او سال گذشته در توییتی گفته بود که در یک خانه کوچک 50 هزار دلاری که از اسپیس ایکس اجاره کرده، زندگی می‌کند. اکنون گفته می‌شود خانه ماسک به قدری کوچک است که مادرش هنگام ملاقات او باید در گاراژ بخوابد.

«می ماسک»، مادر 74 ساله ایلان اخیرا در مصاحبه‌ای با تایمز انگلستان این موضوع را فاش کرد و گفت: «باید در گاراژ بخوابم. نمی‌توان در نزدیکی سایت موشکی یک خانه گران قیمت داشت.»

ایلان ماسک

قیمت خانه ماسک حدود 45 هزار دلار برآورده شده است. ماسک اوایل این ماه در پادکست The Full Send گفته بود: «زمانی که دوستان من به آنجا می‌آیند و می‌مانند، نمی‌توانند باور کنند که در این خانه زندگی می‌کنم.» او همچین گفته بود که گاراژ خانه را به اتاق خواب تبدیل کرده تا آن را به یک اقامتگاه سه خوابه تبدیل کند. گفته می‌شود که این خانه فقط حدود 75 تا 85 متر مربع مساحت دارد.

البته ماسک صاحب خانه کوچک دیگری نیز است، یک فضای 50 هزار دلاری به مساحت 35 متر مربع که فقط برای مهمان‌ها استفاده می‌شود.

نظر اطرافیان ایلان ماسک درباره شیوه زندگی ساده او

«گرایمز»، همسر سابق ایلان ماسک در گذشته درباره شیوه او صحبت کرده است. او در مصاحبه‌ای به Vanity Fair گفته بود:

«او اصلا مانند یک میلیاردر زندگی نمی‌کند و گاهی شرایط زندگی‌اش زیر خط فقر است. تا جایی که من به او گفتم، بهتر نیست در یک خانه بسیار ناامن 40 هزار دلاری زندگی نکنیم؟»

ایلان ماسک

او همچنین اشاره کرده بود که مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس روی تشکی می‌خوابد که سوراخ است و زمانی که نسبت به این موضوع شکایت کرده، ماسک از گرایمز خواسته تا تشک خودش را به خانه بیاورد!

نیویورک پست نیز سال گذشته در گزارشی مدعی شده بود که ماسک زمانی یک ملک 100 میلیون دلاری داشته اما تا ژوئن 2021 آن را فروخته است. با این وجود، نمی‌توان به طور دقیق گفت که این میلیاردر باهوش است یا ترجیح می‌دهد مانند ثروتمندان زندگی نکند!

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی