ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

طرح ویژه رایتل برای زائرین اربعین حسینی در عراق معرفی شد

رایتل برای زائرین اربعین حسینی بسته‌های تخفیفی در نظر گرفته که با استفاده از کد دستوری #228* امکان دسترسی به آن را خواهند داشت.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۳

رایتل با اعلام اینکه برای زائرین اربعین حسینی بسته‌های تخفیفی در نظر گرفته، از امکان دسترسی زائرین به این بسته‌ها با استفاده از کد دستوری #228* خبر داد.

این اپراتور، به منظور تسهیل ارتباطات زائرین حسینی در ایام اربعین، بسته‌های تخفیفی ویژه‌ای را در نظر گرفته است. کاربران برای دسترسی به این بسته‌ها می‌توانند از کد دستوری #228* استفاده کنند.

رایتل در توضیحات خود اعلام کرد، مشترکینی که قصد سفر به کشور عراق را دارند با استفاده از سیم‌کارت‌های رایتل علاوه بر استفاده از به‌صرفه‌ترین بسته‌‌های اینترنت رومینگ، از تعرفه‌های تخفیفی ویژه مکالمه و پیامک نیز بهره‌مند می‌شوند.

همچنین تیم پشتیبانی رایتل در تمامی نقاط مرزی و مسیر پیاده‌روی اربعین با استقرار غرفه‌های ارائه خدمات، همراه و همدل مشترکین خود بوده و به راهنمایی و رفع نیازمندی‌های ارتباطی آنها می‌پردازند.

خرید بسته‌های تخفیفی از وب‌سایت، اپلیکیشن و کد دستوری

کاربران نیز به منظور مشاهده و خرید بسته‌های تخفیفی رومینگ عراق علاوه بر وب‌سایت رایتل و اپلیکیشن رایتل‌من می‌توانند کد دستوری #228* را از خطوط رایتل خود شماره‌گیری کنند. در صورت نیاز به خرید سیم‌کارت رایتل نیز، زائرین این امکان را دارند که با مراجعه به وب‌سایت رایتل بدون مراجعه حضوری و به صورت آنلاین نسبت به خرید سیم‌کارت‌های رایتل اقدام کنند.

از سویی دیگر رایتل با اعلام راهکارهای مختلف به منظور بهبود کیفیت دسترسی کاربراین به این امکانات، مشترکین و زائرین رایتل می‌توانند، برای سهولت استفاده از خدمات رومینگ عراق، سقف اعتبار سیم کارت دائمی و شارژ سیم کارت های اعتباری خود را پیش از اقدام به سفر بررسی کنند. در همین راستا رایتل به مشترکین خود اعلام کرده پیش از سفر نسبت به افزایش سقف اعتبار سیم کارت دائمی یا خرید شارژ اعتباری اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ویژه رایتل در عراق، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی