ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل واچ اولترا
تکنولوژی

تعمیر اپل واچ اولترا بدون سرویس +AppleCare حدود 499 دلار روی دست کاربر خرج می‌گذارد

تنها چند روز پس از معرفی اپل واچ اولترا، حالا اپل در وب‌سایت خود هزینه تعمیر این دستگاه را اعلام کرده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

طبق اطلاعات موجود در وب‌سایت اپل، تعمیر یک دستگاه اپل واچ اولترا بدون استفاده از سرویس تعمیر +AppleCare این شرکت، 499 دلار برای مشتریان هزینه به همراه دارد. باید به این نکته اشاره کرد که خود ساعت اپل 799 دلار قیمت دارد و این هزینه تعمیر برای دستگاهی در نظر گرفته شده که قاب تیتانیومی، نمایشگر، دکمه‌ها، سنسورها یا سایر اجزای آن آسیب دیده باشند.

البته اپل برنامه‌های تعمیر دیگری نیز برای مشتریان در نظر گرفته است. به عنوان مثال، مشتریان می‌توانند بدون توجه به اینکه دارای پوشش +AppleCare هستند یا خیر، باتری اپل واچ اولترا را با هزینه 99 دلار تعویض کنند.

علاوه بر این، هزینه تعمیر اپل واچ سری 8 بدون برنامه +AppleCare از 299 تا 399 دلار متغیر است، در حالی که باتری جایگزین آن 79 دلار قیمت دارد. به همین ترتیب، هزینه تعمیر اپل واچ SE جدید نیز از 199 تا 229 دلار متغیر است.

تعمیر اپل واچ اولترا با سرویس +AppleCare

اپل واچ اولترا

با این حال، سرویس +AppleCare برای اپل واچ اولترا نیز با قیمت 99 دلار یا 4.99 دلار در ماه در دسترس است که حوادث متفاوتی را پوشش می‌دهد. مانند هر نوع پوشش بیمه‌ای، مشتریانی که این سرویس را خریداری کنند، در صورت صدمه دیدن دستگاه خود، می‌توانند آن را با هزینه کمتری تعمیر کنند.

اپل واچ ‌اولترا که برای ورزشکاران و کسانی ساخته شده که به دنبال ماجراجویی هستند، دارای بدنه‌ای 49 میلی‌متری از جنس تیتانیوم و به رنگ خاکستری فضایی، نمایشگر بزرگتر با پوشش یاقوت کبود، مقاومت در برابر آب تا عمق 100 متری، یک دکمه Action نارنجی رنگ جدید که می‌توان آن را برای عملکردهای مختلفی تنظیم کرد و موارد دیگری است. برخلاف مدل‌های معمولی اپل واچ، این دستگاه دارای یک محفظه بیرون زده برای تاج دیجیتال و دکمه کناری است.

اپل واچ اولترا از تاریخ 1 مهر با قیمت 799 دلار وارد بازار می‌شود.


این محتوا با حمایت اینترنت نامحدود زی‌تل تولید شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی