ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

دومین دوره آموزشی مارکتینگ اتومیشن «اینترک» به صورت رایگان برگزار می‌شود

در این دوره تمام آنچه که در استفاده از مارکتینگ اتومیشن و eCRM نیاز است به شرکت کننده‌ها آموزش داده می‌شود.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۷:۲۵

آکادمی اینترک وابسته به شرکت مارکتینگ اتومیشن «اینترک»، دومین دوره آموزشی مارکتینگ اتومیشن را 9 تا 14 مهرماه 1401 به صورت کاملا رایگان برگزار می‌کند. این دوره به صورت کاملا حضوری از 11 صبح تا 17 عصر در محل دیجی‌نکست برگزار خواهد شد. 

پلتفرم‌های مارکتینگ اتومیشن نه تنها در ایران، بلکه در دنیا هم ابزارهای نسبتا جدیدی هستند که حالا به بخش اصلی ابزارهای پرفورمنس مارکتینگ تبدیل شده‌اند. متخصصین دیجیتال مارکتینگ با استفاده از مارکتینگ اتومیشن نرخ تبدیل کمپین‌های خود را به شکل چشمگیری افزایش می‌دهند در عین حال هزینه مارکتینگ و زمان به نتیجه رسیدن آن را کاهش می‌دهند.

آنطور که اینترک اعلام کرده، در این دوره تمام آنچه که در استفاده از مارکتینگ اتومیشن و eCRM نیاز است به شرکت کننده‌ها آموزش داده می‌شود و آن‌ها این فرصت را خواهند داشت که به صورت عینی و کاربردی با ابزارها مارکتینگ اتومیشن کار کنند. 

بوتکمپ اینترک

«مهناز محمدی»، مدیر مارکتینگ اینترک در این خصوص عنوان کرد: «آکادمی اینترک تا به امروز تنها دوره جامع مارکتینگ اتومیشن در ایران است و ما به منظور گسترش این دانش در ایران قدم برداشته‌ایم. خروجی بوت‌کمپ اول که با موفقیت انجام شد، آموزش 30 متخصص مارکتینگ اتومیشن بود که پیش از آن تنها 100 نفر متخصص این حوزه در ایران وجود داشت. ما از آن‌جایی که می‌خواهیم افراد مستعد و پرتلاش به این دوره‌ها بیایند و در جهت مسئولیت اجتماعی خودمان  این دوره‌ها را کاملا رایگان برگزار می‌کنیم و تا آموزش کامل و استفاده صحیح از آن، در کنار دانش‌جویان هستیم.»

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام این دوره تا تاریخ 26 ام شهریورماه 1401 بوده و علاقمندان می‌توانند از طریق وب‌سایت رسمی اینترک جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی