ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

مدیرعامل ایران خودرو: خودروهای هایما با قیمت قبلی به مشتریان تحویل داده می‌شوند

بر خلاف وعده و وعیدهای مختلف درباره عدم افزایش قیمت‌ها و تلاش برای حفظ ثبات در بازار خودرو، وزارت صمت برای نخستین بار در سال، با افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها موافقت کرده است. با اینکه ...

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۵

بر خلاف وعده و وعیدهای مختلف درباره عدم افزایش قیمت‌ها و تلاش برای حفظ ثبات در بازار خودرو، وزارت صمت برای نخستین بار در سال، با افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها موافقت کرده است. با اینکه این مجوز برای محصولات پرتیراژ و زیان‌ده صادر شده، ولی ایران خودرو به یکباره اقدام به افزایش قیمت هایما به میزان ۲۰۰ میلیون کرد. اما حالا، مدیر عامل شرکت ایران خودرو، خبر از تحویل خودروهای هایما اس ۵ و اس۷ به مشتریان، با همان قیمت زمان ثبت نام داد.

پیش از این گزارشاتی به دست رسید که این گروه صنعتی قیمت محصولات خود را به طور ناگهانی و به میزان 200 میلیون تومان افزایش داده است که این مسئله بیش از همه، حواله دارانی را متأثر کرده بود که در نوبت اول قرعه کشی سامانه یکپارچه فروش خودرو، برنده این محصول شده بودند و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت و بدون سود مشارکت برای مدت 5 الی 8 ماه به حساب این شرکت واریز کرده‌اند. حالا ایران خودرو طی اعلام یک خبر، عنوان کرد که خودروهای هایما اس۵ و هایما اس۷ با همان مبلغ پیش پرداخت به مشتریان تحویل داده می شوند.

مهدی خطیبی اعلام کرد: «همان‌گونه که قبلا نیز اعلام کرده‌ایم این شرکت در راستای ایفای تعهدات خود و تامین نظر مشتریان، خودروهای هایما اس۵ و اس۷ را با قیمت زمان ثبت‌نام به مشتریان دارای حواله تحویل می دهد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در مورد افزایش قیمت هایما با بیان این‌که قیمت‌گذاری محصولات این شرکت مطابق ضوابط ابلاغی خواهد بود، تصریح کرد: «قیمت محصولات هایما در تمامی فروش‌ها به جز حواله‌داران براساس مبالغ جدید مصوب محاسبه خواهد شد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی