ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

همکاری دیجی‌پی و بانک ملت وارد فاز عملیاتی شد

در پی همکاری دیجی‌پی با بانک ملت، دارندگان حساب فعال در این بانک امکان دریافت 30 میلیون تومان اعتبار خرید از دیجی‌کالا را خواهند داشت.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۵

دیجی‌پی با اعلام اینکه همکاری این استارتاپ لندتکی با بانک ملت وارد فاز جدیدی شده است، از امکان خرید اقساطی دارندگان حساب در بانک ملت از دیجی‌کالا تا سقف 30 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی دیجی‌پی پس از استقبال کاربران دیجی‌پی از فاز آزمایشی خدمات اعتباری بانک ملت، این طرح وارد فاز عملیاتی شده و از این به بعد، همه متقاضیان با احراز شرایط مشخص شده می‌توانند این وام را به‌سرعت دریافت کنند.

از هفته دوم مرداد ماه 1401 ارائه سرویس خرید اقساطی از دیجی‌کالا با شرایط جدید و با همکاری بانک ملت، آغاز و فرصتی فراهم شده تا دارندگان حساب در این بانک بتوانند تا سقف 30میلیون تومان از دیجی‌کالا خرید کنند و هزینه آن را به‌صورت اقساطی بپردازند.

بر اساس توضیحات اعلام شده، در فاز آزمایشی این طرح و بدون اطلاع‌رسانی گسترده بیش از 100 هزار درخواست برای دریافت این وام ثبت شد (نزدیک به 3000 درخواست معادل 90 میلیارد تومان در هر روز) و با وجود آن‌که مدت زمان پیش‌بینی شده برای فاز آزمایشی دو ماه در نظر گرفته شده بود، به دلیل استقبال گسترده، فاز اجرایی و عملیاتی این طرح از بیستم شهریور آغاز شد.

دریافت اعتبار 30 میلیون تومانی نیازی به ضامن ندارد

در طرح جدید خرید اقساطی دیجی‌کالا متقاضیان در صورت داشتن شرایطی همچون حساب فعال در بانک ملت، دسته چک به‌نام کاربر درخواست دهنده و کسب رتبه اعتباری مورد نیاز در فرآیند اعتبارسنجی می‌توانند تا سقف 30 میلیون تومان اعتبار از بانک ملت دریافت و از میان بیش از 8 میلیون تنوع کالایی در دیجی‌کالا اقساطی خرید کنند.

درخواست کنندگان برای دریافت این اعتبار، نیازی به ضامن ندارند و همه کاربرانی که در رده سنی 18 تا 70 سال قرار دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

در همین راستا و با وجود آن‌که همه فرایندهای ثبت‌نام تا دریافت وام، به‌صورت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن قابل انجام و پی‌گیری‌ است، این شرکت برای رفاه حال کاربران و تسریع در فرآیند دریافت مدارک و چک، دو مرکز حضوری پشتیبانی عملیات را در غرب تهران (شهرک غرب) و شرق تهران (نارمک) راه‌اندازی کرده است تا کاربرانی که تمایل دارند فرایند دریافت اعتبار را با همراهی کارشناسان این شرکت انجام دهند، بتوانند به این دو مرکز مراجعه کنند.

گفتنی است در وب‌سایت دیجی‌پی، می‌توانید به اطلاعات جامع‌تری درباره نحوه دریافت این اعتبار و شرایط مورد نیاز برای آن دست پیدا کنید و در اپلیکیشن برای ثبت درخواست این اعتبار اقدام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی