ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
تکنولوژی

اپل تولید برخی هدفون‌های Beats و ایرپادها را نیز به هند منتقل می‌کند

رویترز در گزارش جدید خود مدعی شده که اپل قصد دارد تولید هدفون‌های Beats و ایرپادهای خود را نیز به هند منتقل کند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۴ مهر ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۰

در سال‌های اخیر، اپل تنوع بخشیدن به زنجیره تامین خود را آغاز کرده و تولید محصولاتی مانند آیفون‌ها را از چین به مناطق دیگری مانند هند منتقل کرده است. اکنون، به‌نظر می‌رسد که غول فناوری کوپرتینویی همچنین قصد دارد تا تولید برخی محصولات دیگر خود مانند هدفون‌های ایرپاد و Beats را نیز به این کشور منتقل کند.

رویترز در گزارش جدید خود به این خبر اشاره کرده که نشان می‌دهد غول کوپرتینویی در حال آماده شدن برای ساخت هدفون‌های جدید Beats در هند است. علاوه بر این، طبق گفته منابع آشنا به موضوع، ظاهرا سازنده آیفون همچنین در حال برنامه‌ریزی برای انتقال برخی از تولیدات ایرپاد خود به این کشور نیز هست.

توجه اپل به هند

اپل

طبق گزارش‌ها، یکی از تامین‌کنندگان چینی اپل به نام Luxshare Precision Industry ظاهرا برنامه‌هایی برای آغاز تولید ایرپاد در هند دارد. از سویی دیگر، فاکسکان مسئول تولید هدفون‌های Beats در این کشور را بر عهده خواهد داشت. در حال حاضر، Luxshare بر افزایش تولید ایرپاد در ویتنام تمرکز کرده، بنابراین ممکن است کمی دیرتر انتقال عملیات خود به هند را انجام دهد.

در چند وقت گذشته گزارش‌هایی زیادی درباره انتقال بخشی از تولیدات اپل از چین منتشر شده بود و هفته گذشته بود که اپل رسما تایید کرد که تولید آیفون 14 در هند را به‌زودی آغاز می‌کند.

اپل قصد دارد وابستگی خود به چین را کاهش دهد. از این کشور به عنوان مرکز اصلی تولیدات غول فناوری یاد می‌شود. تمرکز اصلی کوپرتینویی‌ها کشورهایی مانند هند، مکزیک و ویتنام هستند و برخی از تامین‌کنندگان اصلی آن هم اکنون فعالیت‌های خود را در این مکان‌ها آغاز کرده‌اند. تولید دستگاه‌ها در هند همچنین به این شرکت کمک می‌کند تا از پرداخت عوارض دوری کند که با این وجود می‌توان انتظار داشت قیمت محصولات آن کاهش پیدا کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی