ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
تکنولوژی

سامسونگ بزرگترین نمایشگاه «خانه هوشمند» جهان را در دبی افتتاح کرد

سامسونگ از افتتاح بزرگترین نمایشگاه «خانه هوشمند» (Smart Things Home) در دبی خبر داد که رویکردهای مختلفی را به کاربران نشان می‌دهد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۵ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۰

سامسونگ به عنوان بزرگترین فضای تجربی جهان در نوع خود و اولین در منطقه، افتتاح Smart Things Home را در دبی اعلام کرد. مصرف‌کنندگان در این فضا فرصتی خواهند داشت تا محصولات غول فناوری را تجربه کنند، در کارگاه‌های آموزشی مختلفی حضور داشته باشند و با سناریوهای هوشمند مختلفی آشنا شوند که نشان می‌دهد آینده خانه‌های هوشمند چگونه خواهد بود.

SmartThings Home Dubai که در دبی مدیا سیتی (DMC) واقع شده است، تجربیات چند دستگاهی را به مشتریان ارائه می‌کند که در چهار ناحیه تقسیم شده‌اند و هرکدام با سناریوهای متنوع و محلی، به بهترین شکل ممکن باعث می‌شوند تا مشتریان زندگی روزانه آینده خود را تجسم کنند. افرادی که از این فضا بازدید می‌کنند، همچنین به آموزش‌های فکری در هر چهار ناحیه دسترسی خواهند داشت.

امکانات نمایشگاه جدید سامسونگ در دبی

Smart Things Home Dubai بیش از بیست دسته محصول را گردآوری می‌کند که می‌توانند به‌طور بالقوه به بیش از 300 برند متصل شوند. با این وجود، امکانات جدیدی برای اتصال، سفارشی‌سازی و ادغام هوشمند فراهم خواهد شد.

فضای جدید سامسونگ در دبی به چهار بخش عمده تقسیم می‌شود که با سناریوی مورد استفاده خود یکپارچه می‌شوند. از جمله این بخش‌ها می‌توان به Home Entertainment اشاره کرد که برای ایجاد سرگرمی در سلامتی، غذاهای سالم و اوقات فراغت خانواده طراحی شده است. همچنین بخش Home Office تجربیاتی برای لذت بردن از کارهای روزمره و تمرکز بهتر در حین کار از خانه به کاربران ارائه می‌کند.

هنگام ورود به بخش Home Entertainment، بازدیدکنندگان می‌توانند زمان مدیتیشن خود را برنامه‌ریزی کنند و درست از تلویزیون، گوشی هوشمند یا دستگاه‌های پوشیدنی برنامه تناسب اندام خود را داشته باشند و حتی تمام آن را با کنترل صوتی هوشمند (Smart Voice Control) راه‌اندازی کنند. همچنین با انتخاب گزینه «حالت فیلم» توسط کاربران، شرایط تهویه و نور اتاق برای دیدن فیلم مناسب خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی