ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپل
تکنولوژی

اپل احتمالا به‌زودی و همزمان با معرفی دو آیپد جدید، iPadOS 16.1 را منتشر می‌کند

اپل احتمالا نسخه جدید iPadOS 16.1  را در کنار دو آیپد جدید در ماه اکتبر( قبل از 8 آبان‌ماه) در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۹ مهر ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۰

«مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ در گزارش جدیدی می‌‌گوید اپل احتمالا نسخه جدید iPadOS 16.1  را در کنار دو آیپد جدید در ماه اکتبر ( قبل از 8 آبان‌ ماه) در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

نسخه iPadOS 16.1  اولین نسخه آپدیت iPadOS 16 خواهد بود که به گفته خبرنگار بلومبرگ احتمال دارد در هفته آخر اکتبر یعنی اوایل آبان‌ماه منتشر شود. این منبع خبری همچنین اضافه می‌کند که احتمالا اپل، دو آیپد جدید را نیز همزمان با آپدیت سیستم عامل iPadOS 16 معرفی خواهد کرد.

اپل ظاهرا قصد دارد با انتشار iPadOS 16.1، باگ‌های مربوط به نسخه قبلی را برطرف کند و پاسخگوی انتقادهایی باشد که به آن نسخه وارد شده است.

نسخه جدید iPadOS 16.1 و دو آیپد جدید از راه می‌رسند

مارک گورمن پیشتر در گزارش‌های دیگری نیز به این موضوع اشاره کرده بود که همزمان با آپدیت جدید سیستم عامل، این شرکت قصد دارد محصولات جدیدی را معرفی کند و حالا در گزارش جدید تاریخ احتمالی معرفی آن‌ها را نیز اشاره کرده است.

از سوی دیگر اپل پیش از این برنامه‌ریزی کرده بود تا گزارش درآمد فصل چهارم 2022 را در تاریخ 27 اکتبر یعنی 5 آبان‌ ماه تهیه کند. حالا ظاهرا در همان هفته، محصولات جدید معرفی و نسخه جدید سیستم عامل نیز منتشر می‌شود.

 در سال 2021، اپل روال مشابهی را در پیش گرفت. برای مثال مک بوک پرو 2021 در تاریخ 18 اکتبر معرفی شد و یک هفته بعد در تاریخ 26 اکتبر نیز به بازار عرضه شد. گزارش درآمد فصل چهارم سال مالی 2021 نیز در تاریخ 28 اکتبر 2021 منتشر شد. یک سال قبل در سال 2020 نیز اپل، آیفون 12 را در تاریخ 13 اکتبر معرفی کرد و در تاریخ 23 ماه اکتبر محصول جدید خود را به بازار عرضه کرد.

اکنون نیز به گزارش بلومبرگ، ظاهرا اپل در هفته آخر اکتبر برنامه‌هایی را برای معرفی دو آیپد جدید و نسخه جدید iPadOS 16 دنبال می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی