ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت قطعات کوییک آبان ۱۴۰۱
خودرو

قیمت قطعات مصرفی کوییک چقدر است؟ + جدول

بر اساس معاملات صورت گرفته قیمت لنت جلو کوییک سایپا از مابقی قطعات این خودرو در روزهای نخست آبان ماه ۱۴۰۱ بیشتر است.

زهرا ملکی
نوشته شده توسط زهرا ملکی | ۶ آبان ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰

با از دور خارج شدن تیبا، کوییک به عنوان خودروی کف قیمتی سایپا شناخته می‌شود که در حال حاضر قیمتی حدود ۲۱۰ میلیون تومان دارد. این ماشین در حال حاضر اقتصادی‌ترین محصول موجود در سبد کالای سایپا به حساب می‌آید و لوازم مصرفی آن به وفور در بازار پیدا می‌شود. ولی قیمت روز قطعات کوییک در روزهای نخست آبان ۱۴۰۱ چقدر است؟

کوییک در قالب جانشین تیبا و ارزان‌ترین خودروی سایپا وارد بازار شد. این ماشین از لحاظ کیفیت فرق چندانی با تیبا ندارد و قطعات به‌کاررفته در آن، با اختلاف بسیار کم، همان قطعات به‌کاررفته در اکثر خودروهای سایپا از جمله تیبا است.

کوییک همانند هر خودروی دیگری یک کالای مصرفی است که قطعات و تجهیزات مختلف آن با گذشت زمان از بین رفته و خراب می‌شوند. خوشبختانه قطعات و لوازم یدکی محصولات ایرانی به وفور در بازار یافت می‌شود و حداقل مالک در صورت خرابی خودرو با مشکل کمبود یا نبود قطعه روبه‌رو نمی‌شود. به علاوه، قطعات یدکی خودروهای ایرانی قیمت چندان بالایی ندارند و در صورت خرابی، هزینه چندانی روی دست مالک نمی‌گذارند (البته به شرطی که خرابی مربوط به موتور خودرو نشود).

کوییک نیز به عنوان خودروی کف قیمتی، هزینه نگهداری و تعمیر پایینی داشته و قطعات ارزان‌تری نسبت به خودروهای دیگر دارد. قیمت قطعات کوییک در روزهای نخست آبان ۱۴۰۱ در جدول زیر ارائه شده است. همان‌طور که در جدول مشاهده می‌کنید، تسمه دینام ارزان‌ترین قطعه برای خودروی کوییک به حساب می‌آید. اما لنت جلو با اختلاف ۱۰ هزار تومان نسبت به لنت عقب، گران‌ترین قطعه مصرفی در سایپا کوییک است. با رعایت سرعت مناسب در حین رانندگی می‌توانید از فرسودگی زودهنگام لنت‌های خودرو جلوگیری کنید.

قطعات خودرو کوییکقیمت در بازار
تسمه تایماز ۱۸۰ هزار تومان الی ۲۵۰ هزار تومان
تسمه دیناماز ۸۰ هزار تومان الی ۱۲۰ هزار تومان
لنت جلواز ۱۵۰ هزار تومان الی ۴۲۰ هزار تومان
لنت عقباز ۱۸۰ هزار تومان الی ۴۱۰ هزار تومان
شمعاز ۱۸۰ هزار تومان الی ۲۲۰ هزار تومان
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی