ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
تکنولوژی

سامسونگ رکورد جدیدی در شبکه 5G ثبت کرد: سرعت 1.75 گیگابیت بر ثانیه در فاصله 10 کیلومتری

سامسونگ رکورد سرعت دانلود 1.75 گیگابیت بر ثانیه را در فاصله 10 کیلومتری از طریق تجهیزات mmWave 5G خود ثبت کرد.

سامسونگ رکورد سرعت دانلود 1.75 گیگابیت بر ثانیه را در فاصله 10 کیلومتری از طریق تجهیزات mmWave 5G خود ثبت کرد.

در آزمایش میدانی انجام‌شده، این شرکت به میانگین سرعت دانلود 1.75 گیگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود 61.5 مگا‌بیت بر ثانیه دست یافت. حداکثر سرعت دانلود 2.7 گیگابیت بر ثانیه بود که در فاصله ۱۰ کیلومتری حاصل شد. شرکت NBN به عنوان بخشی از طرح سرمایه‌گذاری 750 میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه در کنار سامسونگ حضور داشت.

سامسونگ و شرکت NBN، این آزمایش میدانی و دستیابی به این موفقیت را نقطه عطف جدیدی در توسعه شبکه‌های 5G می‌دانند که می‌تواند هم در نقاط شهری پرجمعیت و هم در مناطق روستایی کارایی داشته باشد. آزمایش‌های انجام‌شده نشان می‌دهند شبکه 5G در آینده پتانسیل رشد چشمگیری خواهد داشت.

سامسونگ نقطه عطفی در سرعت انتقال شبکه 5G ثبت کرد

Samsung Networks، بازوی تجهیزات شبکه سامسونگ تأیید کرده است که این شرکت با استفاده از تجهیزات شبکه mmWave 5G به سرعت متوسط ​​دانلود 1.75 گیگابیت در ثانیه در فاصله 10 کیلومتری دست یافته است. این شرکت با همکاری NBN استرالیا در آزمایش میدانی که اخیراً انجام شده، به چنین نقطه عطفی رسیده است.

شرکت NBN از پیشرفت‌های نرم‌افزاری و فناوری سامسونگ برای بهبود شبکه mmWave 5G در استرالیا استفاده خواهد کرد. این شرکت با بخشی از طرح سرمایه‌گذاری 750 میلیون دلاری استرالیا، در این پروژه حضور دارد.

سامسونگ می‌گوید که دستاورد جدید این شرکت ثابت می‌کند شبکه mmWave 5G برای مناطق شهری و پوشش گسترده مناطق روستایی و دورافتاده مناسب است. در نتیجه شکاف ارتباطی بین شهرها و مناطق روستایی با چنین فناوری کاهش پیدا می‌کند. طی چند سال گذشته، این شرکت نقش پررنگی در حوزه تجهیزات شبکه 5G داشته است و اکنون با آزمایش میدانی جدید، توانسته نقطه عطفی را در سرعت انتقال به نام خود ثبت کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی