ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نصر تهران برای گردآوری مشکلات اعضایش در پی محدودیت‌های اخیر اینترنتی فراخوان داد

هیئت مدیره نصر تهران پس از دسته بندی مشکلات گزارش شده، آن‌ها را در جلسات با بخش‌های مختلف وزارت ارتباطات مطرح خواهند کرد.

نصر تهران از شرکت‌های عضو این سازمان خواست تا مشکلات ناشی از محدودیت‌های اینترنتی را گزارش دهند. آن‌طور که در این فراخوان آمده، قرار است پس از دسته‌بندی، این مشکلات را از نهادهای مختلف وزارت ارتباطات پیگیری کنند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در پی اختلال در اینترنت و محدودیت‌های ایجاد‌شده برای کسب‌و‌کارها، هیئت‌مدیره دوره ششم این سازمان فراخوانی را برای گردآوری مشکلات کسب‌وکارها منتشر کرد.

بدین منظور فرمی طراحی شده و اعضای نصر تهران می‌توانند مشکلات ناشی از محدودیت‌های اخیر را حداکثر تا پایان آبان‌ماه از طریق این فرم اعلام کنند.

فراخوان نصر تهران

بنابر اعلام این سازمان، پس از جمع‌آوری، احصا و دسته‌بندی مشکلات اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، جلسات جداگانه‌ای با رؤسای سازمان‌های مربوطه، از جمله سازمان فناوری اطلاعات، معاونت فناوری و نوآوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت سهامی ارتباطات زیرساخت و نیز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با حضور نمایندگانی از هیئت‌مدیره نصر برگزار خواهد شد. در این جلسات ضمن طرح مسائل کسب‌وکارها در هر یک از حوزه‌های مورد نظر، برای پیگیری و حل مشکلات موجود اقدام خواهد شد.

گفتنی است پیش از این نیز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در راستای اقدامات حمایتی از اعضای سازمان و انجام وظایف حرفه‌ای خود، ضمن حضور در جلسات مختلف با حاکمیت، در نامه‌‌های جداگانه‌ای به وزیر ارتباطات و رئیس‌جمهور خواستار رفع محدودیت‌های اینترنتی شده بود.

نصر تهران اواسط مهرماه برای بررسی تأثیر محدودیت‌‌های اینترنت بر کسب‌و‌کارها، پرسش‌نامه‌ای را در اختیار آنها گذاشت که در آن سؤ‌الاتی در خصوص کاهش درآمد، افزایش هزینه‌ یا اختلال در عملیات جاری شرکت‌ها مطرح شده بود.

نتایج حاصل از مشارکت 104 شرکت نشان داد که هیچ بخشی از صنعت رایانه از گزند این خسارات در امان نمانده است. براساس برآورد صورت‌گرفته درباره تأثیر ادامه این محدودیت‌ها بر ترکیب فروش از‌دست‌رفته و هزینه اضافه‌شده کسب‌وکارها، روزانه حداقل 50 میلیون تومان و حداکثر بیش از 500 میلیون تومان به مشاغل خسارت وارد می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی