ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ریش و سبیل
علمی

اعلام برندگان مسابقه جهانی ریش‌وسبیل 2022؛ عجیب‌ترین ریش‌های عمرتان را ببینید

عکس‌های شگفت‌انگیزی از 200 شرکت‌کننده این مسابقه توسط عکاسی به نام «گرگ اندرسون» گرفته شده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۹ آبان ۱۴۰۱ | ۲۲:۰۰

مسابقات ملی قهرمانی ریش و سبیل آمیش 2022 اخیراً در شهر کسپر از ایالت وایومینگ برگزار شد و افراد مختلفی از سراسر جهان با چهره‌های متفاوت در آن حضور پیدا کردند. عکس‌های شگفت‌انگیزی از 200 شرکت‌کننده این مسابقه توسط عکاسی به نام «گرگ اندرسون» گرفته شده که در ادامه آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

«برایان نلسون»، مدیر خلاق Beard Team USA و مسئول برگزاری این مسابقه به نشریه Oil City News می‌گوید:

«این تنها مسابقه قهرمانی ملی در سبک خود است، بنابراین مردان زیادی از سراسر جهان جذب آن می‌شوند. مسابقه واقعاً بزرگ بود و ابتکار عمل زیادی به همراه داشت و پس از آن که کووید-19 شیوع پیدا کرد و به آن ضربه زد، ما به نقطه اصلی خود برمی‌گردیم. میزان مشارکت نسبت به سال گذشته بسیار بهتر بوده و این نشانه خوبی است که نشان می‌دهد اوضاع در حال بهبود است.»

برنده اصلی مسابقه ریش‌و‌سبیل 2022

برنده مسابقه

فردی با نام «جونو گراس» (تصویر بالا) به‌خاطر سبیل‌های فرفری خیره‌کننده‌اش موفق شد تا جایزه اصلی مسابقه ریش و سبیل آمیش 2022 را تصاحب کند.

علاوه بر نمایشی از ریش و سبیل‌های مختلف، این انجمن ادعا می‌کند که رکورد جهانی جدیدی را برای طولانی‌ترین زنجیره ریش به ثبت رسانده است.

شرط این مسابقه برای شرکت‌کنندگان، داشتن ریشی است که حداقل 20 سانتی‌متر طول داشته باشد. شرکت‌کنندگان در کنار یکدیگر ایستادند و ریش‌های خود را به یکدیگر بستند تا از ریش آنها یک زنجیره به طول 45 متر ایجاد شود.

رکورد قبلی که در کتاب گینس و سال 2007 ثبت شده، به یک زنجیره از ریش‌ها با طول کمتر از 20 متر مربوط می‌شود. در صورت تأیید رکورد جدید، گروه این مسابقه رکورد قبلی را بیش از دو‌برابر افزایش می‌دهد.

در گالری زیر می‌توانید عکس‌های دیگری را که در این مسابقه عجیب گرفته شده است، مشاهده کنید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی