ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
کسب و کار

سامسونگ در رتبه‌بندی YouGov با عبور از گوگل، برترین برند جهان شد

براساس نتایج نظرسنجی شرکت YouGov، سامسونگ الکترونیکس با عبور از گوگل، صدرنشین بهترین برندهای جهان شده است.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۳۰ آبان ۱۴۰۱ | ۱۸:۰۰

براساس نتایج نظرسنجی شرکت YouGov، سامسونگ الکترونیکس با عبور از گوگل، صدرنشین بهترین برندهای جهانی شد. گوگل در سال ۲۰۲۱ رتبه اول این نظرسنجی را کسب کرد و حالا سامسونگ توانسته در سال جاری میلادی این جایگاه را از آن خود کند.

این رتبه‌بندی نشان می‌دهد سامسونگ الکترونیکس ۱۲۷ امتیاز کسب کرده و در رتبه‌بندی بهترین برندهای جهانی YouGov در سال ۲۰۲۲، در صدر قرار گرفته است. شرکت YouGov، این فهرست را در تاریخ ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان‌ماه) منتشر کرده که دستاورد بسیار خوبی برای سامسونگ محسوب می‌شود.

گوگل در سال جاری میلادی با کسب ۱۰۶ امتیاز در جایگاه دوم این فهرست قرار دارد. پس از آن یوتوب با کسب ۸۵ امتیاز در جایگاه سوم، نتفلیکس با کسب ۵۹ امتیاز در جایگاه بعدی و Shopee که شرکت تجارت الکترونیک در آسیای جنوب شرقی است نیز با ۵۱ امتیاز در رتبه بعدی این فهرست قرار دارند.

واتس‌اپ با ۵۰ امتیاز در جایگاه ششم این فهرست قرار گرفته است. در ادامه شرکت تویوتا موفق شده ۴۱ امتیاز را از آن خود کند و بعد از واتس‌اپ در ردیف هفتم این فهرست قرار دارد. کولگیت با ۳۴ امتیاز، مرسدس بنز با ۳۴ امتیاز و لیدل با ۳۳ امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

سامسونگ برترین برند جهان YouGov

سامسونگ صدرنشین برترین برندهای جهانی

رتبه‌بندی YouGov براساس عوامل متعددی از جمله کیفیت، رضایت کاربران و برخی مؤلفه‌های دیگر انجام می‌شود. شرکت YouGov در نظرسنجی خود بهترین برندها در ۳۸ بازار را که در مجموع حدود ۳۸۰ برند می‌شوند، رتبه‌بندی می‌کند. براساس گزارش رسانه کره‌ای BusinessKorea، سامسونگ در کره، هلند، ویتنام و ایرلند رتبه اول و در بریتانیا و فرانسه رتبه دوم را کسب کرده است.

گفتنی است سامسونگ رتبه پنجم را در آلمان، استرالیا و اندونزی، همچنین رتبه ششم را در امارات متحده عربی و ایالات متحده آمریکا، رتبه هفتم را در برزیل و جایگاه نهم را در کانادا و دانمارک کسب کرده است. آدیداس و نایکی که سال گذشته در لیست ۱۰ برند برتر قرار داشتند، در سال ۲۰۲۲ از این فهرست حذف شده‌اند. این در حالی است که برندهای تویوتا و مرسدس بنز به صدر رده‌بندی راه پیدا کرده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی