ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر ایلان ماسک
تکنولوژی

ایلان ماسک می‌خواهد حداکثر تا 18 ماه آینده، تعداد کاربران فعال ماهانه توییتر از 1 میلیارد نفر عبور کند

ایلان ماسک ضمن انتشار چند اسلاید درباره وضعیت فعلی و آینده توییتر گفت که احتمالاً راه افزایش کاربران این پلتفرم را پیدا کرده است.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۶ آذر ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۰

براساس تصاویر ارائه‌های مدیریت توییتر که توسط ایلان ماسک منتشر شده، این شرکت رسماً به‌دنبال استخدام نیروهای جدید است. همچنین، ثروتمندترین فرد جهان مدعی شده که به راهکاری برای عبور از مرز یک میلیارد کاربر فعال ماهانه در یک الی یک و نیم سال آینده رسیده است.

ایلان ماسک با انتشار تصاویری از اسلایدهای یکی از جلسات اخیر توییتر اطلاعات جالبی را درباره مسیر پیش‌روی این شرکت به اشتراک گذاشته است. در اسلاید اول بدون ارائه هیچ اطلاعات دیگری گفته شده که این شبکه اجتماعی در پی استخدام نیرو است.

اسلاید دوم به ثبت رکورد تاریخی جدیدی در زمینه نام‌نویسی کاربران اشاره شده است و اسلاید سوم هم از دستیابی به رکورد تاریخی در زمینه دقایق فعالیت کاربران در این پلتفرم خبر می‌دهد.

اسلاید بعدی مدعی شده که آمار کاربران قابل درآمدزایی از مرز 250 میلیون نفر عبور کرده است. همچنین توییتر مدعی شده که ایمپرشن محتواهای نفرت‌آمیز پایین‌تر آمده است. یکی از انتقادات اساسی به توییتر ایلان ماسک مربوط به مسئله فروش تیک آبی است که مشکل جعل هویت را به وجود آورده. با این حال، یکی از اسلایدهای حاضر مدعی است که جعل هویت در این شبکه اجتماعی پس از یک خیزش مقطعی، حالا پایین آمده است.

ایلان ماسک طرح اپ همه‌چیز را برای توییتر دنبال می‌کند

تصاویر دیگری از این اسلایدها که با رنگ زمینه مشکی دیده می‌شود، به برنامه توییتر 2.0 اشاره دارد. به نظر می‌رسد که نسخه دوم توییتر در واقع مشتمل بر برنامه ایلان ماسک برای تولید اپلیکیشن همه‌چیز است. در توییتر 2.0 تبلیغات به‌عنوان نوعی سرگرمی در دسترس قرار می‌گیرند و احتمالاً باید منتظر پشتیبانی از ویدیوهای طولانی‌تر برای رقابت با یوتوب باشیم.

توییتر همچنین از پیام‌های خصوصی با رمزنگاری، انتشار محتواهای طولانی‌تر، عرضه مجدد سرویس بلو و پرداخت‌ها پشتیبانی خواهد کرد. بخش پرداخت‌ها که تصویری برای آن دیده نمی‌شود، می‌تواند اشاره‌ای به ایده‌های ایلان ماسک برای تبدیل‌کردن توییتر به یک بانک باشد.

افزون بر این، مرد اول توییتر حالا در توییتی مدعی شده که فکر می‌کند راه عبور از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه در 12 تا 18 ماه آینده را پیدا کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی