ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نقد و بررسی سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۴
تکنولوژی

گلکسی زد فلیپ 5 احتمالاً نمایشگر بیرونی بسیار بزرگ‌تری خواهد داشت

به گفته یکی از منابع بازار، سامسونگ برای گلکسی زد فلیپ 5 به‌جای نمایشگر 1.9 اینچی، به سراغ پنل 3.3 تا 3.4 اینچی می‌رود.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۰

با وجودی که چندین ماه تا معرفی نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ فاصله داریم، ظاهراً از همین حالا باید منتظر انتشار شایعات درباره آن‌ها باشیم. طبق شایعه‌ای جدید، کره‌ای‌ها برای گلکسی زد فلیپ 5 از نمایشگر بیرونی بسیار بزرگ‌تری نسبت به نسل قبلی‌اش استفاده خواهند کرد تا کارایی‌اش افزایش یابد.

گلکسی زد فلیپ محبوبیت بالایی میان کاربران دارد، با این حال همچنان با چندین مشکل دست‌وپنجه نرم می‌کند. یکی از این مشکلات نمایشگر بیرونی کوچک آن و دیگری چین‌خوردگی محل خم‌شدن نمایشگر داخلی است که ظاهراً هردوی آن‌ها در نسل بعدی برطرف خواهند شد.

نمایشگر بزرگ‌تر در گلکسی زد فلیپ 5

یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام «راس یانگ» که تا به امروز اطلاعات تقریباً دقیقی درباره محصولات آینده بازار منتشر کرده، در توییتی مدعی شده است که سامسونگ برای گلکسی زد فلیپ 5 به سراغ نمایشگر بیرونی 3.3 تا 3.4 اینچی می‌رود. در صورت صحت این شایعه، با نمایشگر بسیار بزرگ‌تری نسبت به پنل 1.9 اینچی گلکسی زد فلیپ 4 روبه‌رو خواهیم شد.

نقد و بررسی سامسونگ گلکسی زد فلیپ ۴

افزایش ابعاد صفحه نمایش بیرونی برای سامسونگ اهمیت بالایی خواهد داشت، چرا که شرکت‌های بیشتری در حال ورود به این بازار هستند و می‌توانند رقابت را فشرده‌تر کنند. برای مثال یکی از محصولاتی که به‌زودی رقیب مستقیم گلکسی زد فلیپ می‌شود، اوپو فایند N2 Flip است که نمایشگر بیرونی بزرگ‌تری نسبت به زد فلیپ 4 دارد.

به گفته یانگ، نمایشگر درونی نسل بعدی گلکسی زد فلیپ هم پیشرفت خواهد داشت. به نظر می‌رسد گلکسی زد فلیپ 5 به لولای جدیدی می‌شود که ظاهری یک‌دست‌تر را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. بنابراین شاید با چین‌خوردگی کمتری هم روبه‌رو شویم.

با توجه به اینکه فاصله زیادی تا رونمایی از نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ داریم، باید همچنان منتظر انتشار گزارش‌ها و شایعات بیشتری درباره آن‌ها باشیم. این احتمال وجود دارد که کره‌ای‌ها تا آن زمان، تغییراتی در برنامه‌هایشان ایجاد کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی