ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
تکنولوژی

توییتر توییت‌های پیشنهادی بیشتری را به کاربران نمایش خواهد داد

توییت‌های پیشنهادی در صفحه اصلی، برگه اکسپلور و بخش‌های دیگری از این شبکه اجتماعی نمایش داده می‌شوند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۰

توییتر اعلام کرد که می‌خواهد اطمینان پیدا کند که تمام کاربران توییتر بهترین محتوا را مشاهده کنند و به همین دلیل توییت‌های پیشنهادی افرادی را که توسط کاربر دنبال نمی‌شود نیز به آن‌ها نمایش خواهد داد.

حساب رسمی Twitter Support در توییت خود نوشت:

«می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه افراد در توییتر بهترین محتوا را در این پلتفرم مشاهده کنند، بنابراین پیشنهادهایی را به همه کاربران، از جمله کسانی که ممکن است در گذشته آن‌ها را ندیده باشید، ارائه می‌کنیم.»

نحوه نمایش توییت‌های پیشنهادی توییتر

ایلان ماسک

توییتر جزئیات بیشتری در مورد این تغییر ارائه نکرده، اما یکی از پست‌های قدیمی وبلاگ خود را در این توییت لینک کرده است که در آن توضیح داده شده محتوای الگوریتمی آن‌ها چگونه کار می‌کند و چگونه نمایش داده می‌شود. طبق این پست، «پست‌های پیشنهادی می‌توانند در صفحه اصلی، مکان‌هایی از برگه اکسپلور و مکان‌های دیگری در توییتر ظاهر شوند». همان‌طور که می‌دانید، می‌توانید با کلیک‌کردن روی آیکون ستاره گوشه سمت راست، بین فید اصلی و «آخرین توییت‌ها» جابه‌جا شوید.

این تغییر می‌تواند به توییتر کمک کند تا رشد کاربران خود را افزایش دهد. ایلان ماسک، قبلاً ادعا کرده بود که از زمان تصدی او رشد این شبکه اجتماعی به بالاترین سطح خود رسیده است. بهبود آمار کاربران این پلتفرم می‌تواند راه مهمی برای بازگرداندن تبلیغ‌کنندگان باشد؛ زیرا بسیاری از آن‌ها مانند GroupM، بزرگ‌ترین آژانس تبلیغاتی دنیا، اخیراً از شبکه اجتماعی فاصله گرفته‌اند.

توییتر دو فید مختلف را به کاربران ارائه می‌کند: «آخرین توییت‌ها» که توییت افراد دنبال‌شده توسط شما را به ترتیب زمانی نمایش می‌دهد و «خانه» که شامل توییت‌های محبوب دنبال‌کنندگان شما می‌شود. اگر به هر دلیلی ترجیح می‌دهید که توییت‌های پیشنهادی را در فید خود نبینید، می‌توانید با کلیک‌کردن روی آیکون ستاره به فید «آخرین توییت‌ها» بروید. البته در این شرایط نیز ممکن است در صفحه نوتیفیکیشن‌ها با توییت‌های پیشنهاد روبه‌رو شوید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی