ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

iMessage
تکنولوژی

این اپلیکیشن احتمالاً سال آینده iMessage اپل را به دستگاه‌های اندرویدی می‌آورد

این برنامه اکنون به‌صورت نسخه بتا بسته منتشر شده و احتمالاً اواسط سال 2023 برای همه منتشر خواهد شد.

یکی از تفاوت‌های اصلی میان آیفون و گوشی‌های اندرویدی، iMessage است. این ویژگی انحصاری اپل شکاف بزرگی بین این دو پلتفرم ایجاد کرده و اکنون گفته می‌شود که کاربران اندروید ممکن است در سال 2023 به‌لطف برنامه جدید Sunbird، به iMessage دسترسی پیدا کنند.

iMessage در اندروید

Sunbird که در حال حاضر فقط به‌صورت نسخه بتا بسته راه‌اندازی شده، ادعا می‌کند که اولین و تنها برنامه‌ای است که امکانات کامل iMessage را در دسترس کاربران اندروید قرار می‌دهد. برنامه به سرور انتقال، دستگاه اپل یا نرم‌افزار دسکتاپ نیاز ندارد و این کار را فقط از طریق Apple ID کاربران انجام می‌دهد.

همچنین این برنامه پیام‌رسان از رمزگذاری، عکس‌ها و ویدیوهای با کیفیت کامل، چت‌های گروهی iMessage، واکنش‌ها، نشانگرهای تایپ در لحظه و تیک خواندن پیام پشتیبانی می‌کند.

برنامه Sunbird

توسعه‌دهندگان Sunbird در طول ارائه خود، یک نمایش از پیش ضبط‌شده را نشان دادند که در آن یک گوشی سامسونگ در حال برقراری ارتباط با یک آیفون بود. حباب‌های آبی، واکنش‌های ایموجی، نشانگرهای تایپ و ویژگی‌های دیگری، از جمله مواردی بودند که نشان می‌دادند ظاهراً گوشی سامسونگ یک آیفون مجهز به iMessage است.

با این حال، Sunbird قصد دارد یک برنامه پیام‌رسانی یکپارچه برای بسیاری از سرویس‌های دیگر مانند واتس‌اپ و SMS/MMS باشد.

«دنی میزراهی»، مدیرعامل و بنیان‌گذار پیام‌رسان Sunbird می‌گوید:

«با ابداع فناوری جدیدی که به کاربران اندرویدی دسترسی به iMessage را فراهم می‌کند، می‌توان از محبوب‌ترین عملکردها و ویژگی‌های بهترین برنامه‌های پیام‌رسانی که مردم هر روز استفاده می‌کنند، لذت برد؛ یک صندوق ورودی برای همه پیام‌های شما.»

این شرکت همچنین قصد دارد در آینده نسخه وب برنامه خود را بسازد، اما در حال حاضر برنامه‌ای برای نسخه iOS آن وجود ندارد. Sunbird از اواخر سال 2022 دعوت‌نامه‌های خود برای پیوستن کاربران به لیست آزمایش‌کنندگان نسخه بتا عمومی را ارسال می‌کند. این پیام‌رسان همچنین امیدوار است تا در اواسط سال 2023 بتواند نسخه عمومی اپلیکیشن خود را منتشر کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی