ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

حمایت استارتاپ‌ها از کسب‌وکارهای کوچک و خانگی به یاد کیان پیرفلک: «قایقی باید ساخت»

در پی فیلترینگ اینستاگرام و آسیب کسب‌وکارهای کوچک و خانگی، کمپینی از سوی چند استارتاپ به‌منظور حمایت از این کسب‌وکارها راه‌‌اندازی شده است.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۹ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۲

الوپیک به همراه مجموعه‌های شاپفا، وندار، ترب و تپسل با راه‌اندازی کمپین حمایتی تحت عنوان «قایقی باید ساخت»، از امروز بسته حمایتی ویژه‌ای را در اختیار کسب‌وکارهای کوچک و خانگی که پیش از این در اینستاگرام حضور داشته‌اند، قرار داده است.

الوپیک با ایده «صرف‌نظر از درآمد به‌مدت یک ماه» برای حمایت از راه‌اندازی ویترین مستقل کسب‌و‌کارهای کوچک، «بسته حمایت از کسب‌و‌کارهای کوچک و خانگی» را در کمپین قایقی باید ساخت تعریف کرده است.

بسته حمایتی با محوریت پاسخ به نیازهای حیاتی کسب‌و‌کارهای کوچک و خانگی در چند محور مشخص تعریف شده است. مشارکت‌کنندگان از بین برندهای خوش‌نام حوزه B2B انتخاب شده‌اند. همچنین پایگاه اصلی کمپین صفحه لندینگ «قایقی باید ساخت» خواهد بود. در ادامه کسب‌و‌کارهای خرد و خانگی اینستاگرامی با ثبت‌نام در صفحه لندینگ کمپین می‌توانند بر مبنای نیاز خود از خدمات بسته حمایتی استفاده کنند.

کمپین «قایقی خواهم ساخت» با همراهی الوپیک، شاپفا، وندار، ترب و تپسل برگزار می‌شود تا مخاطبان هدف آن امکان بازسازی و رشد دوباره کسب‌وکار خود را داشته باشند. در این کمپین الوپیک با ارائه خدمات ارسال و تحویل کالا، شاپفا با ساخت فروشگاه اینترنت، وندار با ارائه درگاه پرداخت الکترونیکی، ترب با ایجاد بازار آنلاین و همچنین تپسل با تبلیغات دیجیتال از کسب‌و‌کارهای خانگی حمایت خواهند کرد.

الوپیک در پی راه‌اندازی این کمپین حمایتی، با تأکید بر اینکه یک کسب‌و‌کار پویا به زیرساخت‌های مستحکمی نیاز دارد که از بین نرود، اعلام کرده: «این بسته حمایتی، راهکاری برای حفظ و انسجام کسب‌و‌کارهای کوچک و شامل پیشنهادهایی برای راه‌اندازی سایت فروشگاهی، درگاه پرداخت، ارسال فوری سفارش‌ها و بازارگاه و تبلیغات آنلاین است.»

همچنین در توضیح اینکه این بسته حمایتی برای کدام کسب‌وکارها مناسب است و کدام یک از آن‌ها امکان استفاده از آن را دارند، چنین آمده است: «همه کسب‌وکارهای کوچک و خانگی که پس از فیلتر‌شدن اینستاگرام، متضرر شده‌ و تنها ویترین و بستر فروش خود را از دست داده‌اند، می‌توانند از این بسته حمایتی برخوردار شوند.»

ازاین‌رو، در این بسته حمایتی تمام ابزارها و ویژگی‌هایی که یک کسب‌وکار برای یک ویترین مستقل نیاز خواهد داشت، با حداکثر تخفیف ارائه خواهد شد. همچنین کاربرانی که قصد دارند از این بسته حمایتی استفاده کنند، می‌توانند آن را آن مطابق با نیازهای خود شخصی‌سازی نمایند.

کمپین «قایقی باید ساخت» در بخش پروموشن به ارائه خدمات مارکتینگی همچون رپورتاژ برای کسب‌وکارها نیز پرداخته است. در این بخش رپورتاژ خبری در رسانه‌های اکوسیستم و مستقل، اس ام اس مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ توسط مشارکت‌کنندگان، انتشار بنر اطلاع‌رسانی کمپین در سایت مشارکت‌کنندگان و همچنین انتشار پست اطلاع‌رسانی در اینستاگرام توسط کسب‌و‌کارهای خرد حمایت‌شده نیز ارائه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی