ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینترنت رایگان شب یلدا ایرانسل
فناوری ایران

هدایای ایرانسل برای شب یلدا اعلام شد: شانس خود را برای دریافت اینترنت رایگان امتحان کنید

ایرانسل ویژه شب یلدا هدایای متنوعی را برای مشترکین خود در نظر گرفته است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۹ آذر ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۱

ایرانسل به مناسبت شب یلدا، هدایای ویژه خود را اعلام کرد. این هدایا شامل 40 دقیقه مکالمه رایگان پس از 4 دقیقه مکالمه ایرانسلی و شانس دریافت 40 گیگابایت اینترنت همراه ایرانسل رایگان ویژه شب یلدا است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، امسال در شب یلدا در کنار دورهمی‌های خانوادگی، ارتباطات دیجیتال نیز پیوندها را میان خانواده‌ها برقرار کرده و در کنار هم بودن را حتی از فاصله‌های دور، معنا می‌بخشد. اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران هم به همین مناسبت هدایای ویژه‌ای در نظر گرفته است.

طرح هدیه مکالمه رایگان با شماره‌گیری کد #2*1*4444* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من در روزهای 30 آذر و یک دی فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از 4 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 40 دقیقه بعدی همان مکالمه‌ برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری رایگان است. این طرح، از بامداد 30 آذر 1401 تا ساعت 23:59 اول دی 1401، قابل فعال‌سازی و استفاده است.

اینترنت رایگان ایرانسل ویژه یلدا

علاوه بر هدیه فوق، ایرانسل مانند روال سال‌های قبل در بخش «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل من، برای مشترکان خود هدیه ویژه‌ای در نظر گرفته است. در روزهای 30 آذر و اول دی 1401، تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من به 1401 کاربر 40 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد.

تمام مشترکان دائمی و اعتباری این اپراتور می‌توانند از بامداد 30 آذر 1401 تا ساعت 23:59 اول دی 1401، با رفتن به بخش تکان شگفت‌انگیز ایرانسل من و تکان‌دادن گوشی همراه، شانس خود را برای دریافت بسته هدیه 40 گیگابایتی امتحان کنند.

اعتبار این بسته 24 ساعت پس از زمان فعال‌سازی خواهد بود و هر کاربر فقط یک‌بار شانس دریافت این هدیه را دارد. گفتنی است تکان شگفت‌انگیز از صفحه اصلی اپلیکیشن ایرانسل من قابل‌دسترسی است و مشترکین این اپراتور می‌توانند شانس خود را برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل ویژه یلدا امتحان کنند.

اگر موفق به دریافت اینترنت هدیه نشدید، می‌توانید روش‌های دیگری را برای دریافت اینترنت رایگان امتحان کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی