ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رویداد «ایبال تک» با تمرکز بر هوشمندسازی در نظام سلامت برگزار می‌شود

این رویداد 7 و 8 دی‌ماه در تهران برگزار خواهد شد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۷:۲۵

رویداد ایبال تک با هدف شناسایی و معرفی  محصولات و شرکت‌های فعال در حوزه‌های فناوری آموزشی، سلامت الکترونیک، دورا پزشکی، گردشگری سلامت و اقتصاد سلامت با تأکید بر هوش مصنوعی و هوشمند‌سازی در نظام سلامت برگزار خواهد شد.

این رویداد با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق پژوهش و فناوری غیر‌دولتی فناوری‌های نوظهور دیجیتال و انجمن صنفی کارفرمایی برگزار می‌شود.

رویداد ایبال تک در فرایندی پویا ضمن شناسایی و ارزیابی اولیه طرح‌های نوین کاربردی در حوزه هوشمندسازی نظام سلامت، آن‌ها را به چالش کشیده و ضمن تجهیز و تکمیل طرح‌ها از بعد فنی، اقتصادی و کسب‌و‌کار، زمینه لازم را برای تجاری‌سازی طرح‌های فناورانه فراهم می‌کند.

رویداد ایبال تک

گروه ایبال تک، از شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در حوزه هوش مصنوعی و هوشمندسازی در نظام سلامت جهت ثبت ایده، محصول یا خدماتی در حیطه‌های ذکر‌شده رویداد، دعوت به‌عمل می‌آورد. این رویداد 7 و 8 دی ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی «رازی» در تهران برگزار خواهد شد.

استارتاپ‌ها و طرح‌های استارتاپی نوآور در حوزه هوش مصنوعی و هوشمندسازی نظام سلامت، واحدهای فناور (اعم از دانش‌بنیان یا غیردانش‌بنیان) فعال در حوزه هوش مصنوعی و هوشمندسازی نظام سلامت، شتاب دهنده‌های دارای استارتاپ‌های فعال در محورهای رویداد، متخصصان و صاحبان کسب‌وکارهای تکنولوژی‎ محورِ برتر، سرمایه‌گذاران و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های کامپیوتر، برق، مکانیک، علوم کامپیوتر و…، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علوم پزشکی، زیستی و سلامت و افراد فعال و علاقه‌مند به کار در حوزه هوش مصنوعی و هوشمندسازی از جمله مخاطبین رویداد ایبال تک هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد، نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام تا 25 آذر‌ماه 1401 از طریق وبگاه رویداد ایبال تک یا تماس با شماره 021-41134 داخلی 805 (خانم حیدری) اقدام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی