ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

درآمد شرکت ستاره اول رکورد زد: 7 هزار میلیارد تومان فروش در سال مالی 1401

این شرکت تعداد کاربرانش را بیش از 56 میلیون نفر گزارش کرده است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۷ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۵

شرکت ستاره اول اعلام کرد مجموع فروش این شرکت در سال مالی منتهی به پایان آذرماه 1401 به رکورد 7 هزار میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی شرکت ستاره اول، این شرکت توانسته است با رشد 52 درصدی فروش خود در سال جاری نسبت به سال مالی قبل، به 7 هزار میلیارد تومان فروش و افزایش 7.5 میلیون نفری اعضای خانواده بزرگ ستاره اول دست یابد. این شرکت تعداد کل مشتریان خود را بیش از 56 میلیون نفر گزارش کرده است.

فارغ از موفقیت در فروش و کسب رکورد تازه، در این سال مالی و در راستای تکمیل خدمات، کد دستوری #1* (ستاره یک مربع) در تمامی اپراتورها فعال شده و مشترکین هر سه اپراتور قادر به استفاده از خدمات ستاره اول هستند. 

ستاره اول به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ همراه اول از سال 1394با هدف ارائه‌ سرویس‌های هوشمند و نوآورانه مبتنی بر خدمات اپراتوری و فناوری مالی شروع به فعالیت کرده و در 2 سال اخیر موفق به کسب رتبه اول بهره‌وری کل عوامل در گروه رایانه و خدمات وابسته (طبق IMI-100) شده است.

این شرکت با بهره‌مندی از توان فنی پرسنل خود نسبت به طراحی و پیاده‌سازی محصولاتی همچون کد دستوری #1*، اپلیکیشن ستاره یک، تلفن گویای 100* و سایت رندترین اقدام و در بستر این محصولات خدمات متنوعی از جمله فروش شارژ و بسته اینترنتی، پرداخت قبوض، فروش سیم‌کارت، فروش بیمه‌نامه، خدمات گردشگری و... را در‌حال‌حاضر ارائه می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی