ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

سامسونگ طراح سابق مرسدس بنز را به‌عنوان مدیر تیم طراحی محصولات گلکسی استخدام کرد

هوربرت اچ. لی، مدیر ارشد طراحی سابق مرسدس بنز در چین می‌خواهد بیش از دو دهه تجربه‌اش را به سامسونگ بیاورد.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۹ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۰

سامسونگ در یک بیانیه رسمی اعلام کرده است که تیم طراحی MX (موبایل اکسپرینس) یا محصولات گلکسی را «هوبرت اچ. لی» رهبری خواهد کرد. اچ. لی مدیر ارشد طراحی سابق مرسدس بنز در چین است و می‌خواهد بیش از دو دهه تجربه طراحی و مدیریت خود را به تیم سامسونگ بیاورد.

لی به‌عنوان مدیر ارشد طراحی مرسدس بنز در چین، تا به امروز چندین جایزه در ایالات متحده و چین دریافت کرده و حالا قرار است مدیریت تیم طراحی MX سامسونگ را برعهده بگیرد. این تیم مسئول طراحی محصولات گلکسی مانند گوشی‌های سری گلکسی S و Z، تبلت‌های گلکسی تب، ساعت‌های هوشمند گلکسی واچ و دستگاه‌های دیگر است.

لی حال‌وهوای جدیدی را به محصولات سامسونگ می‌آورد

سامسونگ

طبق بیانیه سامسونگ، هوبرت لی. اچ ظاهر و حس‌وحال جدیدی را به محصولات گلکسی می‌آورد و آن‌ها را روی صفاتی خلق می‌کند که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان دوست دارند. لی درباره نقش جدیدش گفته که هیجان‌زده است:

«از اینکه به سامسونگ، شرکتی که در اوج نوآوری‌های گوشی‌های هوشمند قرار دارد، پیوسته‌ام و همچنین رهبری تیم مسئول خلق تجربیات جدید موبایل از طریق هنر طراحی را برعهده می‌گیرم، هیجان‌زده‌ام.»

باید منتظر بمانیم و ببینیم پیوستن اچ. لی به سامسونگ و مدیریت تیم طراحی محصولات گلکسی، منجر به چه تغییراتی در این دستگاه‌ها می‌شود. شاید با سبک طراحی کاملاً جدیدی در سال‌های آینده روبه‌رو شویم و یا اینکه طراحی‌های کنونی، کمی بهبود پیدا کنند. این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ با استخدام لی، به‌دنبال طراحی دسته جدیدی از محصولات باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی