ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

تحویل زودتر از موعد لاماری ایما به خریداران بورس کالا

لاماری ایما این روزها از محبوبیت بی سابقه ای میان دلالان برخوردار است و با قیمت های بسیار بالای معامله می شود.

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۱۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۵

همان طور که می‌دانید شرکت «آرین پارس موتور» بعد از خودروهای جک JAC مانند کامیونت جک، ون جک سانری، خودروی سواری جدیدی به نام لاماری ایما را وارد بازار کرد. این خودرو که متعلق به شرکت دانگ فنگ چین است تحت عنوان فورتینگ FOTTHING به فروش می‌رسد. نام چینی این خودرو دانگ فنگ EVO است. شرکت آرین پارس موتور نام ایما EAMA را برای آن برگزیده است و با برند لاماری LAMARI وارد بازار فروش کرده است. طراحی زیبای این خودرو به سرعت طرفداران زیادی پیدا کرد و می‌توان گفت جز یکی از زیباترین کراس اوورهای چینی در حال حاضر بازار داخلی به شمار می‌رود.

علی موسوی مدیر فروش شرکت آرین پارس موتور گفت: «لاماری های به فروش رفته در مرحله اول عرضه در بورس کالا، 20 روز زودتر از موعد وارد مرحله تحویل شد و خریداران دو مرحله بعدی لاماری در بورس کالا (عرضه های 9 آذر و 12 دی) نیز بین 20 روز تا یک ماه زودتر از موعد اعلامی، خودروی خود را تحویل خواهند گرفت.»

به گفته موسوی: «لاماری در بورس کالا بین 500 تا 700 میلیون تومان ارزان تر از بازار غیررسمی معامله شد.»

محمدرضا سیفی مدیرعامل شرکت آرین پارس موتور نیز در مراسم تحویل هزارمین لاماری به خریدار که شامل عرضه بورسی می شد، گفت: «خرید مطمئن مشتریان خودرو، تحویل به موقع، کشف واقعی قیمت و زیر نرخ بازار غیررسمی و رسیدن سود حاصل از فروش خودرو که در گذشته به واسطه گران می رسید اما امروز صرف توسعه زیرساخت و تولید می شود از مزایای ورود خودرو به بورس کالا بوده است. همچنین، ظرف روزهای آینده دو محصول تجاری از خودروهای سبک و سنگین شرکت آرین دیزل نیز در بورس کالا پذیرش خواهد شد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی