ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رایتل در نمایشگاه کار ایران حضور خواهد یافت

کارجویان می‌توانند در این نمایشگاه به‌صورت مستقیم و بدون واسطه با مدیران و کارشناسان جذب و استخدام شرکت خدمات ارتباطی رایتل گفت‌وگو کنند.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۵

پنجمین نمایشگاه کار ایران 5 تا 7 بهمن در مرکز نمایشگاهی برج میلاد برگزار خواهد شد و رایتل یکی از شرکت‌های حاضر در این رویداد است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی رایتل، معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار، جذب نیرو‌های مناسب با انتظارات و مهارت‌های موردنیاز کارفرمایان، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه، آشنایی با نیازها و مهارت‌های لازم بازار کار، برپایی کارگاه‌های آموزشی کار و کاریابی، ایجاد یک محیط حرفه‌ای و باکیفیت برای تعامل بیشتر بین کارجو و کارفرما، ایجاد حس مثبت مشارکت در کارفرمایان و کمک به بهبود ارتقای برند کارفرمایان، ازجمله اهدافی است که در پنجمین نمایشگاه کار ایران دنبال می‌شود.

در این دوره از نمایشگاه فرصتی فراهم شده است تا متقاضیان کار به‌صورت مستقیم و بدون واسطه، با مدیران و کارشناسان جذب و استخدام شرکت خدمات ارتباطی رایتل گفت‌وگو کنند.

حضور در این نمایشگاه برای کارجویان رایگان است و متقاضیان می‌توانند در روز‌های چهارشنبه 5 تا جمعه 7 بهمن‌ماه 1401 از ساعت 9 صبح تا 18عصر از مرکز نمایشگاهی برج میلاد و غرفه رایتل بازدید کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی