ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین در تحول دیجیتال برگزار می‌شود

این کنگره دهم اسفندماه 1401 از ساعت ۱۲ ظهر تا 10 شب برگزار خواهد شد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۵

اولین کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین در تحول دیجیتال با رویکرد معرفی کارآفرینان و دستاوردهای تخصصی آن‌ها، دهم اسفندماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

هدف برگزاری این کنگره توسعه شبکه دیجیتال‌سازی کشور و حرکت به‌سوی نوآوری و تحقق هوشمندسازی و نیز حمایت از پلتفرم‌های داخلی است. گفت‌وگوهای میان مدیران دولتی و مدیران بخش خصوصی، رفع موانع مقابل صنعت تجارت الکترونیک و دیجیتال کشور از دیگر اهداف کنگره مذکور خواهد بود.

کنگره بین‌المللی فناوری‌های نوین با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت ارشاد اسلامی، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، انجمن شرکت‌های پرداخت الکترونیک، سازمان متخصصین و مدیران ایران و انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان کشور برگزار می‌شود.

این کنگره در راستای شفافیت شایستگی مجموعه‌ها و فعالین حوزه ICT در کشور، طی یک فرایندی برای فعالین این حوزه امکانی را فراهم ساخته است تا شرکت‌ها بتوانند عملکرد مثبت یک‌ساله گذشته مجموعه خود را برای دبیرخانه دائمی کنگره ارسال کنند تا ارزیابی شود.

داورانی متشکل از هیئت علمی دانشگاه، مدیران دولتی و مدیران بخش خصوصی بعد از ارزیابی تخصصی و عمومی، برترین‌های حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال را معرفی می‌کنند و در روز برگزاری کنگره از مدیران عامل مجموعه‌های برگزیده تقدیر به‌عمل می‌آید.

«امیررضا اعتمادی»، سخنگو و دبیرکل اجلاس، در رابطه با اینکه چه شرکت‌ها و سازمان‌هایی در این کنگره حضور دارند، به برنا گفت:

«با تدابیر به‌عمل‌آمده، ما شاهد حضور حداکثری شرکت‌های فعال در حوزه تجارت الکترونیک، حمل‌ونقل اینترنتی، استارتاپ‌ها، تولیدکنندگان تجهیزات ICT، هوش مصنوعی، اپراتورها و شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت و… خواهیم بود. شرکت‌ها در طی یک فرایند ارزیابی عمومی و طبق شاخصه‌هایی که دارند، مورد داوری و ارزیابی قرار خواهند گرفت و بعد از بررسی عملکرد و شایستگی شرکت‌ها، طی مراسمی از آن‌ها تقدیر به‌عمل می‌آید.»

گفتنی است نمایندگانی از وزارت ارشاد اسلامی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجلس شورای اسلامی، اتاق بازرگانی ایران، نظام صنفی رایانه‌ای کشور (سازمان نصر)، مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای، بانک مرکزی، مرکز فابا و… از سخنرانان ویژه این کنگره هستند.

این کنگره دهم اسفندماه 1401 از ساعت ۱۲ ظهر تا 10 شب برگزار خواهد شد. متقاضیان برای ثبت‌نام در کنگره می‌توانند به وب‌سایت آن مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی