ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

ایرانسل به مناسبت دهه فجر 44 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد

ایرانسل به مناسبت دهه فجر 1401 بسته اینترنت و مکالمه در نظر گرفته است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۰:۵۵

ایرانسل به مناسبت چهل‌‌وچهارمین سالروز انقلاب اسلامی، هدایای ویژه‌ای برای مشترکین خود در نظر گرفته است. مکالمه هدیه و بسته اینترنت ایرانسل ویژه دهه فجر ازجمله این هدایا است که با روش دریافت و فعال‌سازی آن‌ها آشنا می‌شویم.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران به مناسبت گرامی‌داشت دهه فجر انقلاب اسلامی، هدیه بسته اینترنت و مکالمه ایرانسلی برای مشترکان دائمی و اعتباری خود ارائه کرده است.

مشترکین ایرانسل می‌توانند به‌ازای 5 دقیقه مکالمه در هر تماس ایرانسلی، 50 دقیقه ادامه آن مکالمه را از ایرانسل هدیه بگیرند.

این هدیه، به مناسبت دهه فجر قابل‌فعال‌سازی و استفاده است و تا پایان روز 22 بهمن 1401 اعتبار دارد. مکالمه هدیه ایرانسلی، با شماره‌گیری کد دستوری #2*1*4444* یا مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس مشترکان ایرانسل است.

روش دریافت اینترنت رایگان ایرانسل ویژه دهه فجر

مشترکین ایرانسل برای دریافت این هدیه 44 گیگابایتی بایستی شانس خود را امتحان کنند.

تمام مشترکان اینترنت این اپراتور از 12 تا 22 بهمن 1401 می‌توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز در سوپر اپلیکیشن یا نسخه وب ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه 44 گیگابایتی امتحان کنند.

اینترنت رایگان ایرانسل دهه فجر

اگر از نسخه وب ایرانسل من استفاده می‌کنید، پس از ورود به این برنامه کافی است روی گردونه سمت چپ صفحه کلیک کرده و شانس خود را امتحان کنید.

بسته اینترنت ایرانسل ویژه دهه فجر روزانه به 400 نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد. هر مشترک در این ایام، هر روز یک بار امکان دریافت آن را دارد. مهلت استفاده از این بسته هدیه نیز تا پایان همان روز است.

به‌نظر می‌رسد مشترکین خوش‌شانس این اپراتور درصورت برنده‌شدن این هدیه، باز هم در روزهای بعد می‌توانند شانس خود را برای دریافت آن امتحان کنند و محدودیتی از این حیث وجود ندارد.

در صورتی که موفق به دریافت این بسته هدیه نشدید، می‌توانید از طریق روش‌های دیگری اینترنت رایگان ایرانسل را برای خود فعال کنید.

سؤالات متداول

اعتبار اینترنت رایگان ایرانسل ویژه دهه فجر چقدر است؟

این بسته اینترنت 44 گیگابایتی تا پایان روز فعال‌سازی اعتبار دارد.

چندبار می‌توان بسته هدیه 44 گیگابایتی را دریافت کرد؟

ایرانسل هیچ محدودیتی را دراین‌باره اعلام نکرده است؛ بنابراین شاید یک نفر بتواند هر روز این هدیه را دریافت کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی