ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی S23
تکنولوژی

سامسونگ برای بسته بندی گلکسی S23 از مواد 100 درصد بازیافتی استفاده کرده است

سامسونگ پرچمداران جدید خود را با توجه به استراتژی‌های زیست محیطی خود منتشر کرده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۲۳:۲۳

سامسونگ در رویداد آنپکد خود از گوشی‌های سری گلکسی S23 رونمایی کرد. از جمله تغییرات جدید این دستگاه‌ها می‌توان به بسته بندی با 100 درصد مواد بازیافتی اشاره کرد که هرچند مستقیماً بر تجربه کاربر تأثیر نمی‌گذارد اما به محیط زیست کمک می‌کند.

استفاده از مواد 100 درصد بازیافتی برای بسته بندی محصولات گام قابل‌توجهی برای تولید‌کنندگان به سوی آینده‌ای پایدارتر است و این جدیدترین ابتکار سامسونگ در زمینه محیط زیست محسوب می‌شود. در سپتامبر سال گذشته، غول فناوری از چندین برنامه خود رونمایی کرد که برای گسترش استراتژی زیست محیطی خود انجام خواهد داد. از جمله آن‌ها می‌توان به تلاش برای دستیابی به انتشار صفر خالص تا سال 2050 اشاره کرد.

سری گلکسی اس 23 سامسونگ

همچنین در سال 2020 سامسونگ برخی از شیوه‌های مدیریت زیست محیطی خود را برجسته کرده بود که شامل 3.8 تن محصول زباله جمع‌آوری شده از سراسر جهان، 250 میلیون تن کاهش گازهای گلخانه‌ای در مرحله استفاده از محصول و نرخ بازیافت زباله 95 درصدی در تمام مکان‌های سامسونگ می‌شود.

مطمئناً سامسونگ در چند سال گذشته نیز برنامه‌های خود در این زمینه را گسترش داده است. در نهایت، اگر به پایداری و محصولات سازگان با محیط زیست اهمیت می‌دهید، با انتخاب گوشی‌های سری گلکسی S23 به عنوان جدیدترین دستگاه‌های خود می‌توانید احساس خوبی داشته باشید.


اسپانسر این رویداد دیجیاتو، ویپاد؛ ترابانکپاسارگاد است.

ویپاد شعبه تمام دیجیتال بانک پاسارگاد است که همواره همراه شماست. با ویپاد می‌توانید از هر مکان و در هر زمان از خدمات متنوع بانکی از افتتاح حساب تا دریافت نسل جدید تسهیلات بهره‌مند شوید.

نسل جدید تسهیلات، عنوانی برای تسهیلات بدون ضامن و وثیقه است که به‌صورت کاملا آنلاین و تنها طی چند دقیقه دریافت می‌کنید. این تسهیلات، گام بلندی برای گذر از عصر بانک‌های سنتی به‌سوی بانک‌هایی است که در آینده تکنولوژیک خواهیم دید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی