ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مایکروسافت ChatGPT
تکنولوژی

مایکروسافت احتمالاً ساخت چت‌بات‌های سفارشی ChatGPT را برای کسب‌وکارها ممکن می‌کند

منابع آگاه می‌گویند مایکروسافت می‌خواهد فناوری جدیدی را عرضه کند تا شرکت‌های بزرگ بتوانند با استفاده از فناوری ChatGPT، چت‌بات مخصوص به خود را بسازند. با این کار، نام مایکروسافت یا OpenAI دیگر در این ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

منابع آگاه می‌گویند مایکروسافت می‌خواهد فناوری جدیدی را عرضه کند تا شرکت‌های بزرگ بتوانند با استفاده از فناوری ChatGPT، چت‌بات مخصوص به خود را بسازند. با این کار، نام مایکروسافت یا OpenAI دیگر در این چت‌بات‌ها دیده نخواهد شد و این هوش مصنوعی می‌تواند مطابق نیازهای هر شرکت عمل کند.

خبرگزاری CNBC می‌گوید از منابع آگاه خود اطلاع پیدا کرده است که مایکروسافت قصد دارد عرضه نسخه‌های سفارشی ChatGPT را ممکن کند. این فناوری در اختیار شرکت‌ها، مدارس و دولت‌ها قرار خواهد گرفت تا بتوانند چت‌بات خود را بسازند.

این منبع آگاه می‌گوید مایکروسافت آینده‌ای را در نظر دارد که در آن می‌تواند به مشتریان در ساخت چت‌بات‌های جدید یا بهینه‌سازی چت‌بات‌های فعلی کمک کند. برای مثال، این سرویس می‌تواند برای شرکت‌هایی مفید باشد که خدمات پشتیبانی مشتریان دارند.

مایکروسافت چت‌بات‌های سفارشی ChatGPT را با اطلاعات به‌روز ارائه می‌کند

مدل هوش مصنوعی فعلی در ChatGPT نمی‌تواند به اطلاعات مربوط به بعد از سال 2021 دسترسی داشته باشد، چون با این اطلاعات آموزش داده نشده است. اما این منبع آگاه مدعی است که مایکروسافت می‌خواهد چت‌بات‌های سفارشی کسب‌وکارها را با اطلاعات به‌روز در اختیار آن‌ها قرار دهد.

مایکروسافت دیشب از نسخه جدید موتور جستجوی بینگ و مرورگر اج رونمایی کرد که با نسخه ارتقایافته ChatGPT در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. این سرویس در پاسخ به سؤالات کاربران، مرجع اطلاعات خود را در پایین جواب‌ها ارائه می‌کند. منبع گزارش امروز می‌گوید که نسخه‌های سفارشی چت‌بات‌ها هم چنین قابلیتی خواهند داشت. گفتنی است که نسخه فعلی ChatGPT چنین امکانی ندارد.

به‌علاوه، این شرکت به مشتریان تجاری خود اجازه خواهد داد تا بتوانند پیش از تعامل با چت‌بات، پیامی را به کاربران خود نمایش دهند. دیگر قابلیتی که مایکروسافت عرضه خواهد کرد، امکان ارائه داده‌های شخصی به چت‌بات و اصلاح صدایی است که می‌تواند به چت‌بات داده شود.

گوگل هم امروز ساعت 17:00 به وقت ایران رویدادی با تمرکز بر هوش مصنوعی برگزار خواهد کرد تا به مایکروسافت و ChatGPT پاسخ دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی