ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نگاهی به عملکرد رایتل در سه‌ماهه سوم سال 1401 در مسیر رشد

رایتل سهم 7‌درصدی مصرف اینترنت همراه کشور و سهم 4‌درصدی مشترکین را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۶

شرکت خدمات ارتباطی رایتل با بیان اینکه در سه‌ماهه سوم سال 1401، سهم 7‌درصدی مصرف اینترنت همراه کشور و سهم 4‌درصدی مشترکین را در کارنامه خود به ثبت رسانده است، اعلام کرد این چهارمین دوره متوالی است که این مجموعه رشد سهم بازار صعودی را تجربه کرده.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی رایتل، این اپراتور برای چهارمین دوره متوالی پس از زمستان 99 رشد سهم بازار صعودی را تجربه کرده و در این چهار دوره سهم بازار خود را به 4 درصد رسانده است.

براساس توضیحات رایتل، از مهم‌ترین عوامل افزایش سهم بازار این شرکت می‌توان به توسعه مستمر شبکه این اپراتور، تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه و تنوع بسته‌های اینترنت نسبت به رقبا اشاره کرد.

رایتل در بخش دیگری از توضیحات خود با تأکید بر این نکته که سهم بازار رایتل 4 درصد است، عنوان کرد: «این اپراتور سهم مصرف اینترنت همراه خود را به 7 درصد افزایش داد که نسبت به سه‌ماهه دوم سال جاری، 70 درصد رشد داشته است.»

رایتل با اشاره به نکات قوت خود، معتقد است کیفیت مطلوب شبکه رایتل و تعرفه‌های مقرون‌به‌صرفه، باعث اقبال مشترکین به مصرف دیتای این اپراتور شده.

گفتنی است تعداد مشترکین رایتل در پاییز 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از 17 درصد رشد داشته. همچنین مصرف اینترنت و درآمد خدمات این اپراتور نیز به‌ترتیب 32 و 38 درصد افزایش یافته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی