ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Squid Game
تکنولوژی

نتفلیکس با همکاری Sandbox VR بازی واقعیت مجازی Squid Game را می‌سازد

این بازی واقعیت مجازی اواخر سال 2023 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۰

نتفلیکس با همکاری Sandbox VR قصد دارد تا براساس سریال کره‌‎ای محبوب Squid Game یک بازی واقعیت مجازی بسازد و از اواخر سال 2023 می‌توانید وارد دنیای ترسناک و هیجان‌انگیز آن شوید.

بازی واقعیت مجازی Squid Game

Sandbox VR درباره این تجربه واقعیت مجازی توضیح می‌دهد که بازیکنان در آن «به مکان‌های نمادین سریال Squid Game منتقل خواهند شد و در آن‌ها با چالش‌های مختلفی که با الهام از سریال نتفلیکس ساخته شده‌اند، حضور پیدا خواهند کرد». در این بازی، بازیکنان با یکدیگر رقابت خواهند کرد و آخرین نفری که زنده مانده، پیروز مسابقه خواهد شد.

همچنین پس از هر بازی، Sandbox VR به بازیکنان ویدیوهای برجسته شخصی‌سازی شده‌ای را ارائه می‌کند که واکنش‌های درون بازی و نحوه انجام داستان Squid Game خودشان را به آن‌ها نشان می‌دهد.

بازی واقعیت مجازی

شرکت واقعیت مجازی مستقر در سن‌فرانسیسکو جزئیات بیشتری در مورد همکاری خود با نتفلیکس به اشتراک نگذاشت، اما با توجه به نقدهای ثبت شده از آخرین بازی این شرکت با نام Deadwood Valley، عنوان آینده Squid Game نباید ناامیدکننده باشد.

Sandbox VR در تمام بازی‌های خود به شش بازیکن اجازه می‌دهد تا به‌طور آزادانه در فضای اتاق پرسه بزنند و از ردیاب مچ دست و پا برای ضبط حرکات تمام بدن و همچنین یک لباس bHaptic TactSuit برای احساس شلیک گلوله یا خراش‌های زامبی استفاده کنند. بازیکنان همچنین اسلحه‌ای را در دست دارند که هم‌اندازه نسخه مجازی آن است، بنابراین بازی‌های واقعیت مجازی این شرکت بسیار فراگیرتر از چیزی هستند که انتظار می‌رود.

«استیو ژائو»، بنیانگذار و مدیرعامل Sandbox VR در بیانیه‌ای گفت:

«مأموریت ما این است که مردم را از طریق تجربیات فراگیر جهان به یکدیگر نزدیک کنیم. چه چیزی می‌تواند برای این کار مناسب‌تر از Squid Game، پربازدیدترین و بحث‌برانگیزترین سریال تلویزیونی سال‌های گذشته باشد؟ همکاری با نتفلیکس یک فرصت شگفت‌انگیز است تا به طرفداران خود این فرصت را بدهیم که خودشان را وارد دنیای سریال کنند.»

سریال موفق Squid Game که به پربیننده‌ترین برنامه نتفلیکس در تمام دوران‌ها تبدیل شد، قبلاً نیز توسط شرکت بازی‌های تعاملی Immersive Gamebox به یک عنوان واقعیت مجازی تبدیل شده بود. این نسخه در تابستان گذشته در دسترس کاربران برخی مکان‌های سراسر جهان قرار گرفته بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی