ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک توییتر
تکنولوژی

توییتر در واکنش به محبوبیت توییت جو بایدن، ضریب نمایش توییت‌های ایلان ماسک را افزایش داد!

توییت‌های ایلان ماسک ظاهراً با ضریب تقریباً 1000‌ برابری نسبت به قبل به نمایش درمی‌آیند.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۰۰

گزارشی تازه می‌گوید ایلان ماسک پس از برگزاری رویداد ورزشی «سوپربول» از مهندسان توییتر خواسته است تا به‌نحوی توییت‌های او را بیشتر به کاربران نشان دهند. این درخواست ظاهراً زمانی مطرح شده که توییت «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا، درخصوص مسابقه سوپربول بیشتر از توییت ایلان ماسک بازدید داشته است.

وب‌سایت پلتفرمر در مصاحبه‌ای با چند کارمند توییتر دریافته است که چرا زبانه For You در این شبکه اجتماعی بیش از گذشته توییت‌های ایلان ماسک را نشان می‌دهد. ظاهراً «جیمز ماسک»، از خویشاوندان خانواده پدری ماسک در پیامی فوری به کارمندان توییتر گفته است هر کسی که دانش کدنویسی دارد، باید بررسی کند که چرا توییت رئیس‌جمهور آمریکا در طرفداری از تیم «فیلادلفیا ایگلز» بیشتر از ماسک دیده شده است.

ظاهراً توییت جو بایدن حدود 29 میلیون بازدید داشته، درحالی‌که توییت ماسک پیش از حذف‌شدن فقط 9.1 میلیون بار دیده شده بود. البته وسواس ایلان ماسک نسبت به بازدید توییت‌های خود به قبل از سوپربول برمی‌گردد. پلتفرمر می‌گوید او پیش‌تر یکی از مهندسان ارشد توییتر را اخراج کرده بود، چون این کارمند گفته بود مردم دیگر علاقه‌ای به حرف‌های ماسک ندارند و به همین خاطر کمتر توییت‌های او را دنبال می‌کنند.

توییتر حالا در تسخیر توییت‌های ایلان ماسک است

درنتیجه، ظاهراً حدود 80 مهندس به بررسی این مشکل مشغول شدند و حتی احتمال بروز خطای فنی در الگوریتم این شبکه اجتماعی را بررسی کردند. پلتفرمر می‌گوید درنهایت راه‌حلی که توییتر به آن رسید، استفاده از کدی بود که به‌طور مصنوعی توییت‌های مدیرعامل را 1000 برابر بیشتر به نمایش درمی‌آورد تا مطمئن شود که همه کاربران این توییت‌ها را در فید خود می‌بینند. درنتیجه، حالا بیش از 90 درصد از 128.9 میلیون دنبال‌کننده ماسک توییت‌های او را می‌بینند و این محتواها حتی برای کسانی به نمایش درمی‌آید که مالک این شبکه اجتماعی را دنبال نمی‌کنند.

اگرچه ماسک به‌طور مستقیم درباره این تغییرات صحبت نکرده، اما با انتشار یک تصویر خنده‌دار از صفحه خود به‌طور ضمنی به این اتفاق اشاره کرده است. همچنین به‌نظر می‌رسد که این مشکل اخیراً تا حدی اصلاح شده است و پلتفرمر می‌گوید توییت‌های ماسک اکنون با ضریبی کمتر از 1000‌ برابر تبلیغ می‌شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی