ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی واچ 6
تکنولوژی

گلکسی واچ 6 احتمالاً شارژدهی بهبودیافته در کنار صفحه منحنی خواهد داشت

سری جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ باتری قدرتمند‌تری خواهند داشت و احتمالاً به شیشه منحنی مجهز می‌شوند.

امیر امام جمعه
نوشته شده توسط امیر امام جمعه | ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۰

انتظار می‌رود که گلکسی واچ 6 از باتری با ظرفیت کمی بیشتر نسبت به نسل قبلی خود عرضه شود و از شیشه منحنی به‌جای مسطح استفاده کند.

مشخصات احتمالی گلکسی واچ 6

طبق برخی گزارش‌های غیررسمی، احتمال می‌رود که نسل جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ در تابستان پیش‌ رو معرفی شوند. همچنین گفته شده است که سامسونگ از باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر در سری گلکسی واچ 6 استفاده خواهد کرد که در دو نسخه با شماره مدل‌های SM-R93x و SM-R94x به بازار عرضه خواهد شد. مدل کوچک‌تر (احتمالاً ۴۰ میلی‌متری) از باتری ۳۰۰ میلی‌آمپرساعتی با ظرفیت واقعی ۲۹۵ میلی‌آمپر-ساعت بهره خواهد گرفت؛ درحالی‌که گلکسی واچ 5 از باتری ۲۸۴ میلی‌آمپر‌ساعتی (۲۷۶ واقعی) استفاده می‌کند.

گزارش مذکور اشاره دارد که نسخه بزرگ‌تر از گلکسی واچ 6 به باتری ۴۲۵ میلی‌آمپرساعتی (۴۱۲ واقعی) مجهز خواهد شد و به‌احتمال‌زیاد همان مدل ۴۴ میلی‌متری خواهد بود. برای مقایسه باید اشاره کرد که گلکسی واچ 5 نسخه ۴۴ میلی‌متری دارای باتری ۴۱۰ میلی‌آمپرساعتی (۳۹۷ واقعی) است. اگرچه این مقدار افزایش چندان زیاد به‌نظر نمی‌رسد، اما در دنیای ساعت‌های هوشمند مقدار کمی محسوب نمی‌شود و ممکن است افزایش مدت‌زمان شارژدهی محصول را در پی داشته باشد. البته اگر سامسونگ از سخت‌افزاری با مصرف انرژی بیشتر در ساعت‌های آتی خود استفاده کند، شاید تغییری در عمر باتری شاهد نباشیم.

تاکنون جزئیات چندانی درباره مشخصات سخت‌افزاری یا ظاهری گلکسی واچ 6 به بیرون درز نکرده است؛ اما یکی از افشاکنندگان که سابقه ارائه جزئیات معتبر از محصولات سامسونگ را دارد، اشاره کرده است که نسل جدید ساعت‌های این شرکت از طراحی کاملاً متفاوتی نسبت به سری‌های قبلی بهره می‌برند. او ادعا دارد سامسونگ طراحی مسطح شیشه ساعت‌های خود را کنار خواهد گذاشت و از شیشه منحنی برای محصولات آینده استفاده خواهد کرد. برخی افراد تغییر شیشه ساعت از حالت مسطح به منحنی را نوعی پیروی از گوگل در زبان طراحی می‌دانند؛ اما باید اشاره کرد که سری گلکسی واچ اکتیو سامسونگ پیش از ساعت پیکسل گوگل، از شیشه منحنی استفاده می‌کرده است و اولین‌بار نیست که کره‌ای‌ها به سراغ چنین طرحی می‌روند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی