ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مصطفی امیری دبیر انجمن فین‌تک ایران شد

هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک ایران، مصطفی امیری را به مدت یک سال به‌عنوان دبیر این انجمن انتخاب کرد.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۵

انجمن فین‌تک ایران از انتخاب «مصطفی امیری» به‌عنوان دبیر این انجمن خبر داد. انتخابات هیئت‌مدیره جدید انجمن فین‌تک در دی‌ماه طی یک مجمع عمومی در اتاق بازرگانی برگزار شده بود.

براساس تصمیم، آخرین جلسه هیئت‌مدیره این انجمن «مصطفی امیری»، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل زرین‌پال، به‌عنوان دبیر ‎انجمن فین‌تک به مدت یک سال انتخاب شد.

امیری در دوره قبل نیز عضو هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک بود. او از مخالفان اجرای اینماد اجباری بوده و در راستای جلوگیری از اجرای این طرح نیز در جلسات متعددی شرکت کرده است.

برگزاری انتخابات هیئت‌مدیره در دی‌ماه

گفتنی است هیئت‌مدیره جدید انجمن فین‌تک در بیستم دی‌ماه 1401 معرفی شد و آن‌ها «محمدمهدی فاطمیان» را به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره انجمن انتخاب کردند.

براساس توضیحاتی که پیش از این انجمن فین‌تک اعلام کرده بود، در این انتخابات «مهدی فاطمیان» از زیبال، «نوید رجایی‌پور» از فردابانک، «وحید شامخی» از نوبیتکس، «سعید قدوسی‌نژاد» از فینوتک، «احمد منصوری» از پی‌پینگ، «مهدی مؤمنی» از ازکی‌وام و «امیر راسخ» از توسن البرز به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره جدید انجمن انتخاب شدند.

انجمن فین‌تک همواره از مخالفان جدی و سرسخت اینماد اجباری بوده است و در سال‌های گذشته یکی از فعالیت‌های مستمر خود را متمرکز بر اثبات ضرر و‌ زیان‌های وارده از اینماد اجباری کرده بود.

«مهدی فاطمیان» رئیس هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک بعد از انتخاب خود به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره این انجمن، در نیمه بهمن‌ماه امسال اعلام کرد: «شورای رقابت به رفع انحصار مجوز شرکت‌های پرداخت رأی داده است. این شورا عدم صدور مجوز جدید برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت را مصداق بارز انحصار و اخلال در بازار تشخیص داده بود.»

فعالیت‌های انجمن فین‌تک در ادوار گذشته هیئت‌مدیره این انجمن در راستای ایجاد فضای رقابت و توسعه صنعت فین‌تک کشور بوده است. حالا مصطفی امیری هم به‌عنوان دبیر انجمن فین‌تک معرفی شده و باید در انتظار ادامه برنامه‌های این انجمن بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی