ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بسته تخفیفی عید تا عید ایرانسل، ویژه سرگرمی در ایام نوروز

مشترکین ایرانسل از ۲۹ اسفندماه تا ۳ اردیبهشت‌ماه 1402 می‌توانند از بسته‌های تخفیفی ویژه سرگرمی این اپراتور استفاده کنند.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۳

ایرانسل با اعلام اینکه بسته تخفیفی برای تماشای محتواهای موجود در لنز، روبیکا و فیلیمو ارائه کرده است، خبر داد که این بسته تخفیفی در فاصله تعطیلات عید نوروز تا تعطیلات عید سعید فطر برای مشترکان این اپراتور در دسترس است.

ایرانسل با هدف تسهیل دسترسی به محتواهای سرگرم‌کننده در ایام نوروز و ایام رمضان، برای تمام کاربران دائمی و اعتباری خود بسته اینترنت تخفیفی تا سقف ۱۰ گیگابایت در نظر گرفته است.

بسته‌های اینترنت ایرانسل که با تخفیف به مشترکان ارائه می‌شود، در فاصله ۲۹ اسفندماه تا ۳ اردیبهشت‌ماه 1402، در قسمت پیشنهادهای ویژه سوپراپلیکیشن «ایرانسل من» و همچنین با شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۲* در دسترس کاربران قرار دارد و تا سقف ۱۰ گیگابایت برای مصرف در تلویزیون اینترنتی لنز، بخش فیلم و سریال در روبیکا و سرویس VOD فیلیمو، قابل خریداری و استفاده است.

این بسته اینترنت تخفیفی که براساس میزان مصرف کاربران در لنز، روبیکا و فیلیمو پیشنهاد می‌شود، تا ۳۰ روز پس از فعال‌سازی اعتبار دارد و کاربران ایرانسلی می‌توانند با استفاده از آن، تمام محتواهای موجود در لنز، محتواهای بخش فیلم و سریال روبیکا و محتواهای اشتراکی فیلیمو را با اینترنت تمام‌بها مشاهده کنند.

برای استفاده از این بسته نیازی به خرید اشتراک پلتفرم‌ لنز و فیلیمو نیست و برای آن دسته از مشترکین ایرانسلی کاربرد دارد که برای تماشای محتواهای پلتفرم لنز و فیلیمو اشتراکی تهیه نکرده‌اند و یا مایل به تماشای فیلم و سریال از روبیکا هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی