ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ایلان ماسک
کسب و کار

ایلان ماسک: خیلی بیشتر از چیزی که خودم می‌خواهم، ابلهانه رفتار می‌کنم!

ایلان ماسک در واکنش به بحثی پیرامون شیوه مدیریت خود گفت خیلی بیشتر از چیزی که دوست دارد، ابلهانه رفتار می‌کند.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

شیوه‌های مدیریتی ایلان ماسک همیشه محل بحث بوده است و از زمان خرید توییتر این بحث‌ها شدت بیشتری پیدا کرده‌اند. او حالا در واکنش به یک بحث جدید دراین‌باره در توییتر اذعان کرده است که همیشه باهوش نیست و درواقع بسیار بیشتر از آنچه که خودش می‌خواهد، ابله است.

کاربری در توییتر با نام TSLAFanMtl@ در پاسخ به توییتی از ایلان ماسک اعلام کرد که با تأکید مدیرعامل تسلا بر مقرون‌به‌صرفگی محصولات این شرکت مخالف است و این مسئله را با میزان تقاضا مرتبط نمی‌داند. در پاسخ به این اظهارنظر، یکی از طرفداران ماسک خطاب به این کاربر نوشت نباید فکر کند که او از ایلان ماسک باهوش‌تر است.

TSLAFanMtl@ در جواب اعلام کرد: «آیا من فکر می‌کنم باهوش‌تر از ایلان هستم؟ نه. آیا این یعنی او یا تیم مدیریت [تسلا] در 100 درصد مواقع درست عمل می‌کنند؟ نه. بیایید فرقه‌ای عمل نکنیم و بی‌طرف باشیم. پاسخ تو پاسخ فرقه‌ای است.»

در ادامه اکانت Whole Mars Catalog که در گذشته هم تعاملاتی با ایلان ماسک داشته، نوشت: «چیزی که من را عاشق تسلا و توییتر می‌کند، این است که می‌توانیم بحث کنیم و بگوییم شرکت باید چه کار کند و کارمندان و تیم مدیریت را در بحث‌هایمان داشته باشیم و درنهایت سعی کنیم شرکت را به جلو حرکت دهیم.» این اکانت همچنین اضافه کرد: «ایلان بهتر می‌داند استدلال فاجعه‌ای است. او آدم فوق‌العاده‌ای است، اما همچنین می‌تواند ابله باشد.»

در پاسخ به این توییت، خود ایلان ماسک هم به بحث پیوست و نوشت: «من خیلی بیشتر از آنچه که دوست دارم، ابله هستم.»

از زمان تکمیل معامله خرید توییتر در ماه اکتبر، خیلی‌ها به سبک مدیریت او در این شبکه اجتماعی انتقاد داشته‌اند. ماسک بیش از نیمی از نیروی کار این شرکت را تعدیل کرد و تغییراتی زیادی را ازجمله درزمینه تیک آبی به‌وجود آورد. از طرف دیگر، بسیاری از طرفداران و سرمایه‌گذاران تسلا می‌گویند او حالا برای مدیریت این شرکت خودروسازی زمان کافی صرف نمی‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی