ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

جزئیات عیدی رایگان و هدیه ماه رمضان همراه اول که تا عید فطر در دسترس است

همراه اول بدین مناسبت برای مشترکینش بسته اینترنت رایگان، مکالمه و کدهای تخفیف دیجی‌کالا، فلای تودی، جاجیگا و... را تدارک دیده است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۰

همراه اول برای نوروز 1402 و ماه رمضان، هدایای متنوعی را برای مشترکین خود تدارک دیده که فرصت بهره‌مندی از آن‌ها رو به پایان است. درصورتی‌که هنوز شانس خود را برای برنده‌شدن امتحان نکرده‌اید، با ما همراه باشید تا با شرایط دریافت هدیه ویژه ماه رمضان همراه اول آشنا شوید.

همراه اول در مناسبت‌های ملی و مذهبی، بسته‌های متنوعی برای مشترکین خود در نظر می‌گیرد. امسال نیز با توجه به تقارن نوروز 1402 با ماه رمضان، این اپراتور هدایای مناسبتی تدارک دیده که البته متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است. مهلت فعال‌سازی این جوایز نیز تنها تا پایان عید فطر است.

مشترکین همراه اول از طریق جدیدترین نسخه اپلیکیشن «همراه من» می‌توانند شانس خود را برای برنده‌شدن بسته اینترنت، مکالمه رایگان، کدهای تخفیف فلای تو‌دی، جاجیگا، نماوا، آچاره و… امتحان کنند.

لازم به تأکید است که دسترسی به این هدایا تنها از طریق نسخه جدید اپلیکیشن همراه من ممکن است؛ درصورتی‌که این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب دارید، اما گردونه هدایا را مشاهده نمی‌کنید، اپلیکیشن «همراه من» را به‌روزرسانی کنید.

همراه من

قوانین و شرایط هدیه ماه رمضان همراه اول

بهتر است پیش از فعال‌سازی و دریافت هدیه، با شرایط و قوانین آن آشنا شوید. در قسمت عیدی 1402 همراه اول، دو گردونه «بسته و اعتبار» و «زندگی دیجیتال» قرار دارد. انتخاب و چرخاندن گردونه‌ها تنها یک بار و برای یک گردونه امکان‌پذیر است و با انتخاب یکی از آن‌ها، فعال‌سازی گردونه دیگر ممکن نیست. پس پیش از انتخاب و چرخاندن، به‌خوبی فکر کنید که کدام جوایز را بیشتر ترجیح می‌دهید.

گردونه «بسته و اعتبار» شامل اعتبار هدیه از 10 تا 100 هزار تومان و بسته‌های داخل شبکه همراه اول مانند اینترنت و مکالمه رایگان است. توجه داشته باشید پس از دریافت پیامک فعال‌سازی، امکان استفاده از آن هدیه برای شما فراهم می‌شود و مهلت استفاده از این بسته‌ها تنها 48 ساعت است.

گردونه «زندگی دیجیتال» نیز شامل کدهای تخفیف کسب‌وکارهای مختلف مانند دیجی‌کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و… است.

روش دریافت هدایای ویژه نوروز و رمضان

پس از به‌روزرسانی و نصب نسخه جدید همراه من، بایستی وارد اپلیکیشن شوید. ابتدا شماره همراه اولی خود را وارد کرده و سپس کد ورودی را که برایتان پیامک شده است، درج کنید.

اگر برای اولین‌بار وارد صفحه نخست این اپ شوید، با پیغام دریافت عیدی همراه اول روبه‌رو می‌شوید که با کلیک روی آن، به صفحه هدایای ویژه رمضان منتقل خواهید شد.

در صورت عدم مشاهده این پیغام، حالت پیشرفته را انتخاب کنید. در صفحه جدید، از طریق گزینه «طرح‌های تشویقی» به بخش هدایای نوروز و ویژه رمضان همراه اول منتقل خواهید شد.

حال با دو گردونه «بسته و اعتبار» و «زندگی دیجیتال» مواجه می‌شوید که تنها می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

درنهایت نیز گردونه مربوطه را بچرخانید و منتظر بمانید که براساس شانستان، کدام هدیه برای شما فعال خواهد شد.

هدیه رمضان همراه اول

گفتنی است کد تخفیف یا فعال‌سازی بسته هدیه از طریق پیامک نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.

سؤالات متداول

مهلت دریافت هدیه رمضان همراه اول تا چه زمانی است؟

بنابر اعلام این اپراتور، جوایز ویژه رمضان و نوروز 1402 را تنها تا پایان عید فطر می‌توان دریافت کرد.

آخرین نسخه همراه من را از کجا دریافت کنیم؟

از طریق استورهای اندرویدی همچون بازار و مایکت یا به‌صورت مستقیم از وب‌سایت همراه اول می‌توان این اپلیکیشن را دریافت کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی