ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نمایشگاه خودرو شیراز
اخبار خودرو

تاریخ نمایشگاه خودرو شیراز ۱۴۰۲ مشخص شد

نمایشگاه خودرو شیراز از تاریخ 23 خردادماه آغاز می‌شود و به مدت چهار روز ادامه دارد.

نمایشگاه خودرو شیراز نخستین رویداد خودرویی کشور در سال 1402 خواهد بود. این خبر را «علیرضا عاجزی»، مجری برگزاری نمایشگاه های بین‌المللی خودرو در کشور اعلام کرد. به گفته او، این نمایشگاه محل مناسبی برای معرفی جدیدترین خودروها و تجهیزات خودرویی بازار کشور خواهد بود.

مسئولان این نمایشگاه از جذابیت آن خبر می‌دهند و وعده داده‌اند که اکثر شرکت‌های خودروسازی و همچنین واردکنندگان خودرو در این رویداد حضور داشته باشند. نمایشگاه خودرو شیراز پس از چند سال، نخستین رویداد خودرویی کشور است که میزبان خودروهای وارداتی خواهد بود. نمایشگاه خودرو شیراز از تاریخ 23 خردادماه آغاز می‌شود و به مدت چهار روز ادامه دارد. بازدید از این نمایشگاه بین ساعات 16 تا 22 برای مخاطبان امکان‌پذیر است.

مجری برگزاری نمایشگاه‌های خودرو در کشوربا اشاره به اینکه صنایع خودرو شبکه گسترده‌ای از روابط اقتصادی داخلی یا بین‌المللی را شکل می‌دهند، تصریح کرد: «در راستای حمایت از این صنعت و ایجاد فرصت برای مشاهده و انتخاب از میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع وابسته خودرو، تلاش شده است تا در این گردهمایی مجموعه‌ای فوق‌العاده توسط شرکت‌های برجسته در این صنعت ارائه شود.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی