ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

وان پلاس
تکنولوژی

اولین گوشی تاشوی وان‌پلاس احتمالاً تابستان امسال از راه می‌رسد

وان‌پلاس نیز ظاهراً قصد دارد با معرفی اولین گوشی تاشوی خود به بازار، به جمع شرکت‌هایی بپیوندد که دستگاه‌های تاشو در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

وان‌پلاس نیز ظاهراً قصد دارد با معرفی اولین گوشی تاشوی خود به بازار به جمع شرکت‌هایی بپیوندد که دستگاه‌های تاشو در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

گوشی‌‌های هوشمند تاشو طی سال‌های اخیر توانسته‌اند توجه کاربران را به خود جلب کنند. براساس اطلاعات منتشرشده از سوی یکی از منابع آگاه بازار، ۲۸ درصد کاربران موبایل در ایالات‌متحده یک گوشی تاشو برای خرید انتخاب کرده‌اند و در فکر دستگاهی تاشو هستند.

در این شرایط شرکت‌های تولیدکننده نیز نمی‌خواهند از موج بازار دور بمانند. گوگل قصد دارد اولین گوشی تاشوی خود را روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه (‌۱۰ ماه می) معرفی کند. اکنون گفته می‌شود وان پلاس نیز در همین مسیر قرار دارد و احتمالاً اولین گوشی تاشوی خود را اواسط مردادماه یا اوایل شهریورماه معرفی می‌‌کند.

گوشی تاشو وان پلاس احتمالاً تابستان معرفی می‌شود

یکی از منابع آگاه بازار با انتشار توییتی به این نکته اشاره کرده است که اولین گوشی تاشوی وان پلاس ماه آگوست از راه می‌رسد. این منبع، اطلاعاتی در مورد زمان رونمایی این گوشی تاشو به اشتراک نگذاشته است، بااین‌وجود وان پلاس در جریان رویداد کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۳ به این موضوع اشاره کرد که واقعاً قصد دارد گوشی تاشوی خود را اواخر ۲۰۲۳ به بازار عرضه کند.

به‌نظر می‌رسد با توجه به اطلاعات منتشرشده در مورد گوشی تاشوی وان پلاس، این شرکت در بازه زمانی نزدیک به رونمایی از گوشی تاشوی گلکسی زد فولد ۵ رونمایی خواهد کرد.

باید دید این شرکت درنهایت موبایل تاشوی خود را با چه مشخصاتی و در چه تاریخی به بازار عرضه خواهد کرد. درحال‌حاضر اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه در دست نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی