ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

ایرانسل در اینوتکس 2023 حاضر می‌شود

ایرانسل با حضور در اینوتکس۲۰۲۳، این امکان را برای استارتاپ‌ها فراهم کرده است تا در فضای نمایشگاه، با کارشناسان سرمایه‌گذاری ایرانسل در ارتباط مستقیم باشند.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۰۸:۵۱

ایرانسل با هدف مشارکت در ارتقای توانمندی‌های اکوسیستم نوآوری کشور، در دوازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس که بزرگ‌ترین رویداد نوآوری و فناوری کشور است، شرکت می‌کند.

روابط‌عمومی ایرانسل از حضور این اپراتور همراه با تیم دیجیتال خود در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری که از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود، خبر داد.

ایرانسل با اشاره به اینکه نخستین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت‌ نسل پنج در ایران است، اعلام کرد:

«با حضور در این نمایشگاه، اهدافی چون «ایفای نقش مؤثرتر در فضای استارتاپی کشور به‌عنوان توانمندساز برای ارتقا اکوسیستم نوآوری»، «ایجاد هم‌افزایی و برقراری ارتباط مؤثر با اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری به‌منظور عبور از چالش‌های اکوسیستم نوآوری»، «معرفی پلتفرم‌های دیجیتال ایرانسل به کارآفرینان و پیشنهادهای ویژه برای استارتاپ‌ها»، «شناسایی استارتاپ‌های مستعد سرمایه‌گذاری و تأمین مالی و همراهی در مسیر توسعه بازار»، «ایجاد فرصت تست و ارزیابی تجاری و فنی برای استارتاپ‌ها از طریق آزمایشگاه نوآوری ایرانسل» را دنبال می‌کند.»

در نمایشگاه اینوتکس که با هدف بررسی آخرین روندهای نوآوری و فناوری برگزار می‌شود، رویکردهایی ازجمله هوشمندسازی، دیجیتال و توسعه پایدار از سوی مشارکت کنندگان که شامل شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، مخترعان، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد، فضاهای کار اشتراکی، پارک‌های فناوری، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و سایر ارائه‌کنندگان خدمات فناورانه‌اند، پیگیری می‌شود.

این نمایشگاه از بخش‌ها و رویدادهای جانبی مثل معرکه اینوتکس، اینوتکس پیچ، فینوتکس، رقابت علمی کنز، ایستگاه آینده و… نیز تشکیل شده است که براساس ماهیت رویداد، چهار مفهوم شبکه‌سازی، آموزش، سرمایه‌گذاری و همکاری و مشارکت را در بر می‌گیرد.

ایرانسل با حضور در اینوتکس۲۰۲۳، این امکان را برای استارتاپ‌ها فراهم کرده است تا در فضای نمایشگاه، با کارشناسان سرمایه‌گذاری ایرانسل به صورت مستقیم ارتباط گرفته و با ثبت طرح‌های فناورانه و نوآورانه خود، وارد فرایند ارزیابی ایرانسل شوند.

اینوتکس ۲۰۲۳، از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲، از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل پارک فناوری پردیس میزبان علاقه‌مندان است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی