ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جیمیل
تکنولوژی

گوگل از قابلیت هوش مصنوعی جدید Gmail برای پاسخ‌دادن به ایمیل‌ها رونمایی کرد

علاوه بر پشتیبانی از هوش مصنوعی، این ویژگی شامل اطلاعات ایمیل‌های رد‌وبدل‌شده قبلی نیز می‌شود.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۰:۴۲

گوگل در جریان کنفرانس Google I/O 2023 از قابلیت هوش مصنوعی جدیدی تحت عنوان Help me Write برای جیمیل رونمایی کرد که کاربران با کمک آن می‌توانند به ایمیل‌ها پاسخ دهند.

«سوندار پیچای»، مدیرعامل گوگل، برای نمایش این ویژگی جدید جیمیل، ایمیلی را به نمایش گذاشت که در آن یک شرکت هواپیمایی به مشتری خود اعلام کرده بود پرواز مدنظر او لغو شده است. سپس کاربر از هوش مصنوعی جدید جیمیل درخواست کرد تا به این ایمیل با هدف درخواست بازپرداخت وجه خود، پاسخ دهد.

متن ایمیل نوشته‌شده توسط قابلیت جدید جیمیل به شرح زیر است:

علاوه‌براین، اگر از متن نوشته‌شده توسط این ویژگی راضی نیستید، گوگل چندین گزینه مانند Elaborate و Shorten را برای کاربران فراهم کرده است که می‌توانند از طریق آن‌ها، متن ایمیل خود را تغییر دهند.

پیچای در طول نمایش این ویژگی، از گزینه Elaborate (به‌معنای مفصل) استفاده کرد تا از این طریق بتواند شانس دریافت بازپرداخت خود را افزایش دهد و این ابزار عبارتی مانند «معتقدم که بازپرداخت کامل تنها راه منصفانه برای جبران مشکل است» را به ایمیل اضافه کرد.

این ویژگی علاوه بر هوش مصنوعی، از اطلاعات ایمیل‌های قبلی نیز استفاده می‌کند تا مکاتبات کاربران با سایر افراد و شرکت‌ها بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری، به بهترین نحو ممکن انجام شود.


اسپانسر این رویداد دیجیاتو، دی‌جی‌لند است؛ دی‌جی‌لند، خرید اینترنتی کالای دیجیتال

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی