ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سگ بابی
میان رشته ای

گینس «بابی» 31 ساله را به‌عنوان مسن‌ترین سگ جهان معرفی کرد

سگی در پرتغال که اخیراً جشن تولد 31 سالگی خود را پشت سر گذاشته است، از سوی گینس به‌عنوان مسن‌ترین سگ جهان معرفی شد.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۳:۵۹

سگی به نام «بابی» اخیراً تولد 31 سالگی خود را جشن گرفته است. نام این سگ حالا در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده تا رکورددار مسن‌ترین سگ جهان باشد. او حالا با هر روز زندگی، یک روز به این رکورد اضافه می‌کند.

بابی در ماه فوریه، چند هفته پس از آنکه سگی به نام «اسپایک» توانسته بود این عنوان را از آن خود کند، رکوردها را جابه‌جا کرد و حالا گینس از ثبت رسمی نام او به‌عنوان مسن‌ترین سگ جهان خبر داده است.

بابی که در تاریخ 11 مه 1992 متولد شده، از نژاد «رافیرو دو آلنتجو» است. او تمام عمر خود را در روستایی در غرب پرتغال زندگی کرده و هرگز قلاده به گردن نداشته است. بابی تنها سگی است که در کودکی میان خواهر و برادرانش زنده ماند و از آن پس تاکنون زندگی آرامی را سپری کرده است. اما او حالا به‌خاطر این رکورد مورد‌توجه رسانه‌ها قرار دارد.

گزارش‌ها می‌گویند که این سگ از نظر سلامتی در شرایط خوبی به‌سر می‌برد. گفتنی است که مادر بابی هم 18 سال زنده بود. «لئونال کاستا»، مالک این سگ، می‌گوید محیط آرام زندگی او احتمالاً باعث شده است که بابی این‌قدر عمر کند. به‌علاوه، غذاهای او همان غذاهایی هستند که کاستا برای خودش می‌پزد و البته نباید از همنشینی با چهار گربه‌ای که در این خانه وجود دارند، چشم‌پوشی کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی