ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

سیب‌اپ از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

لوگوی جدید سیب‌اپ با ظاهری مدرن‌تر و همسو با زبان طراحی روز دنیا معرفی شده است و سازگاری بیشتری با سیستم‌عامل iOS دارد.

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۲۱:۲۴

سیب‌اپ از لوگوی تازه خود رونمایی کرد. لوگوی جدید سیب‌اپ با ظاهری مدرن‌تر و همسو با زبان طراحی روز دنیا معرفی شده و قرار است سازگاری بیشتری با سیستم‌عامل iOS داشته باشد.

هماهنگی و یکپارچگی بیشتر با طراحی سیستم‌عامل iOS به‌ویژه فرم آیکون اپلیکیشن‌های آیفون، در لوگوی جدید سیب‌اپ دیده می‌شود.

این لوگو بیش‌ازپیش با خدماتی که سیب‌اپ ارائه می‌دهد، همگام شده است ‌و فرم خاصی دارد. فرم جدید لوگو به‌شکلی است که می‌توان متصور شد فضای خالی داخل لوگو با آیکون اپلیکیشن‌های iOS دیگر کامل می‌شود؛ این تمثیل می‌تواند مفهوم در‌برگیرنده بودن کامل اپلیکیشن‌ها در یک استور پر از برنامه و بازی را بهتر به کاربران خود منتقل کند.

لازم به ذکر است هم‌زمان با لوگوی سیب‌اپ، لوگوتایپ این استور نیز تغییر کرده است و از فرم طراحی جدید پیروی می‌کند. این تغییرات نیز در راستای زبانی مدرن‌تر و همسو با طراحی‌ روز دنیا صورت گرفته است.

سیب‌­اپ، اپ استور ایرانی اپلیکیشن­‌های iOS است که از سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز به بیش از ۶ میلیون کاربر ایرانی خدمات داده است. با توجه به تحریم‌های این چندساله کمپانی اپل و محدودیت‌های ایجاد‌شده برای کاربران ایران، خرید برنامه از اپ‌استور و استفاده از آن کاری دشوار شده است؛ اما اکنون سیب‌اپ در ایران توانسته روشی ساده‌تر را در اختیار کاربران گوشی‌های اپل قرار دهد.

در سیب‌اپ دسترسی رایگان به بیش از ۳۰ هزار اپلیکیشن خارجی به ارزش بیش از ۵۰ هزار دلار و حل مشکل تحریم‌های اپلیکیشن‌های ایرانی توسط اپ‌استور اپل و همکاری به‌صورت رسمی با کسب‌وکارهای ایرانی توسط سیب‌اپ و همچنین امکان نصب اپلیکیشن‌های ایرانی و خارجی بدون نیاز به اپل آیدی، گیفت کارت، خطای ۱۰۰۹ و حل مشکلات ناشی از تحریم‌ها برای تمامی دارندگان دستگاه‌های اپل فراهم شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی