ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هدست
تکنولوژی

متا ظاهراً می‌خواهد فناوری‌های جذاب «مجیک لیپ» را به هدست‌های خود بیاورد

متا ظاهراً درحال مذاکره با استارتاپ مجیک لیپ برای امضای قراردادی در صنعت هدست‌های  AR است.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۰

به گزارش فایننشیال تایمز، متا ظاهراً درحال مذاکره با استارتاپ «مجیک لیپ» برای امضای قراردادی در صنعت هدست‌های AR است. در این صورت متا می‌تواند به فناوری‌های جذاب مجیک لیپ دست پیدا کند و مجیک لیپ نیز به‌صورت جدی‌تر در این زمینه به توسعه فناوری‌های خود جامه عمل بپوشاند.

متا ظاهراً می‌خواهد با کمک‌گرفتن و همکاری با شرکت‌هایی مانند مجیک لیپ، به فناوری‌هایی در توسعه هدست خود دست پیدا کند تا بتواند از شرکت‌های تازه‌وارد به این موضوع و حتی از اپل نیز پیشی بگیرد. حالا منابع آگاه می‌‌گویند متا برای محقق‌ساختن برنامه‌های خود ظاهراً درحال مذاکره با مجیک لیپ است که فناوری‌های موردتوجهی را در این حوزه توسعه می‌‌دهد.

هدست

متا برای توسعه هدست AR با استارتاپ مجیک لیپ مذاکره می‌کند

در گزارش منتشرشده از سوی فایننشیال تایمز، به این موضوع اشاره شده که متا درحال مذاکره با استارتاپ مجیک لیپ است و اگر این مذاکره به نتیجه برسد، می‌تواند توسعه هدست‌های AR متا را دستخوش تغییرات مثبتی کند. اگر این دو شرکت به توافق برسند، متا به فناوری‌های مجیک لیپ دسترسی پیدا می‌کند.

از سوی دیگر، استارتاپ مجیک لیپ نیز وارد حوزه دیگری از فعالیت‌های خود می‌شود و درواقع این شرکت می‌تواند هدست‌های واقعیت مجازی بیشتری را تولید کند. در این صورت وابستگی شرکت‌های آمریکایی به چین نیز کاهش پیدا می‌کند.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد مذاکره این دو شرکت منتشر نشده و همچنین شرکت متا هنوز توضیحی در مورد مذاکره با مجیک لیپ منتشر نکرده است. این فرصت رو‌به‌رشد برای هر دو شرکت مفید خواهد بود و هر دو از این مشارکت منتفع می‌شوند.

باید دید در ادامه مذاکرات همکاری شرکت‌های متا و مجیک لیپ به کدام سمت‌و‌سو خواهد رفت و آیا این مذاکره به امضای قرارداد جدیدی منجر می‌شود یا درنهایت این دو شرکت به توافق خاصی نخواهند رسید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی