ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هوش مصنوعی ویکس
هوش مصنوعی

با چت‌بات هوش مصنوعی Wix می‌توانید در عرض چند ثانیه وب‌سایت بسازید

با سرویس هوش مصنوعی Wix می‌توانید در عرض چند ثانیه سایت خودتان را بسازید و خروجی آن را مطابق سلیقه خود ویرایش کنید.

حمیدرضا علیا
نوشته شده توسط حمیدرضا علیا | ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۱:۰۰

با استفاده از چت‌بات هوش مصنوعی Wix، حالا به‌راحتی می‌توانید حتی وب‌سایت بسازید. بااین‌حال برای داشتن تمام ویژگی‌های یک سایت، باید اشتراک این سرویس را خریداری کنید.

به گزارش The Verge، ساخت وب‌سایت از طریق سرویس هوش مصنوعی مولد Wix رایگان است. بااین‌حال اگر می‌خواهید درگاه پرداخت در سایت‌تان قرار دهید یا می‌خواهید نام دامنه Wix را تغییر دهید. باید اشتراک پرمیوم این سرویس را خریداری کنید.

هوش مصنوعی ویکس
نمونه سایت ساخته‌شده با هوش مصنوعی Wix

بازه قیمتی اشتراک سرویس Wix از 17 دلار در ماه با ویژگی‌هایی مثل 2 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی، پشتیبانی از دو کاربر و برخی ابزارهای بازاریابی اولیه شروع می‌شود. آخرین مدل اشتراکی نیز 159 دلار قیمت دارد که پشتیبانی از 15 کاربر و تحلیل بازاریابی پیشرفته را ارائه می‌کند.

نحوه ساخت سایت با هوش مصنوعی ویکس

برای شروع ساختن سایت، تنها باید به سایت Wix بروید و روی گزینه «Create with AI» کلیک کنید. سپس چت‌بات ویکس از شما سؤالاتی را درباره نحوه ساختن سایت می‌پرسد. این سؤالات شامل نام سایت، حوزه فعالیت، اهداف فعالیت و غیره است. پس از پاسخ به این پرسش‌ها، در عرض چند ثانیه سایت مدنظرتان ساخته می‌شود. بعد از آن می‌توانید تم و طرح‌بندی سایت را هم ویرایش و تغییر دهید. ویکس قبلاً اعلام کرده بود که برای ارائه چنین سرویسی از DALL-E و ChatGPT استفاده می‌کند.

البته این سرویس قابلیت‌های پیشرفته دیگر هم دارد که برای کارکردن با آن‌ها لازم است درباره توسعه وب اطلاعاتی داشته باشید. بااین‌حال این قابلیت ویکس به شما اجازه می‌دهد تا بدون دردسر و پیش‌نیاز خاصی، تنها در چند ثانیه سایت مدنظر خود را داشته باشید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی