ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هوش مصنوعی ElevenLabs
هوش مصنوعی

با هوش مصنوعی جدید ElevenLabs صدای خود را به شخصیت‌های مختلف تغییر دهید [تماشا کنید]

هوش مصنوعی جدید ElevenLabs می‌تواند صدای شما را به شخصیت‌های مختلف با لهجه‌های متنوع تغییر دهد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۰

شرکت نرم‌افزاری ElevenLabs قابلیت جدیدی به نام Speech to Speech (STS) را به مدل AI تولید صدا Speech Synthesis خود اضافه کرد. ابزار تغییر صدا با هوش مصنوعی می‌توانند صدای شما را به شخصیت‌های مختلف با لهجه‌های متنوع تغییر دهد و حتی جنسیت صدا را هم عوض کند. این ابزار از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و نتایج تقریباً قابل‌قبول هستند.

طبق توضیحات ارائه‌شده، STS محتوا و سبک گفتار موجود در فایل آپلود یا ضبط‌شده شما را به‌درستی درک می‌کند و سپس صدای آن را تغییر می‌دهد. هم‌اکنون می‌توانید این ابزار را به‌صورت رایگان از طریق وب‌سایت ElevenLabs امتحان کنید.

هوش مصنوعی تغییر صدا ElevenLabs

در ویدیو زیر می‌توانید عملکرد این مدل هوش مصنوعی را مشاهده کنید:

ElevenLabs در بیانیه خود توضیح می‌دهد که این مدل همچنین می‌تواند احساسات صدای کاربران را نیز تغییر دهد. درواقع برای تغییر صدای شما چندین مدل مختلف وجود دارد که هرکدام صدای شما را با حالات مختلفی ازجمله نگران و هیجان‌زده بیان می‌کنند. همچنین صداها براساس موارد استفاده مختلف مانند بازی‌های ویدیویی، انیمیشن و داستان‌خوانی مشخص شده‌اند. علاوه‌براین، تنظیماتی برای کاربران ارائه شده است تا بتوانند صدای خود را به‌طور کامل کنترل کنند.

هوش مصنوعی ElevenLabs

همان‌طور که گفتیم، این ابزار از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند، اما طبق بررسی‌های دیجیاتو، هوش مصنوعی ElevenLabs در بیان برخی کلمات مشکل دارد و نتیجه نهایی هم با لهجه تقریباً عجیبی در اختیارتان قرار می‌گیرد. بنابراین برای زبان فارسی باید به آن بیشتر به‌عنوان یک ابزار سرگرمی نگاه کنید.

ElevenLabs وعده داده است که در اواخر این هفته تغییراتی را برای صداهای پیش‌فرض Speech Synthesis ایجاد خواهد کرد. به‌طور کلی، در هفته‌های آینده بیش از 20 صدا به آن اضافه خواهد شد، اما برخی از آن‌ها نیز حذف می‌شوند. درنهایت تا پیش از پایان سال 2023 ویژگی‌های به‌اشتراک‌گذاری این پلتفرم هوش مصنوعی تغییر صدا بهبود خواهند یافت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی