ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

لینکدین
هوش مصنوعی

هوش مصنوعی مولد لینکدین حالا می‌تواند برای کاربران پست بنویسد [تماشا کنید]

مدیرمحصول لینکدین با انتشار پستی از قابلیت جدید مبتنی بر هوش مصنوعی مولد این شبکه اجتماعی رونمایی کرد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۵ تیر ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

مدیرمحصول لینکدین، «کرن باروخ»، با انتشار پستی، از قابلیت جدید مبتنی بر هوش مصنوعی مولد این شبکه اجتماعی رونمایی کرد که به موجب آن، کاربران می‌توانند به‌سرعت پست‌های موردنظر خود را ایجاد و منتشر کنند. این قابلیت می‌تواند کارکردن با لینکدین را برای کاربران ساده‌تر کند؛ هرچند برخی معتقدند که در تولید محتوا نباید از هوش مصنوعی کمک گرفت و چنین رویکردهایی می‌تواند باعث سلب اعتماد کاربران از لینکدین شود.

نوشتن یک پست لینکدین به زمان و تلاش نیاز دارد. حالا ربات هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی می‌تواند این کار را برای کاربران ساده‌تر و آسان‌تر کند.

برای استفاده از این ویژگی جدید، کاربران باید حداقل ۳۰ کلمه را در اختیار هوش مصنوعی قرار دهند تا این مدل، محتوای مدنظر کاربران برای پست‌شدن را متوجه شود. هوش مصنوعی ابتدا پیش‌نویس اولیه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربر آن محتوا را باید بررسی و ویرایش کند.

لینکدین پیش‌تر امکان نوشتن تبلیغات با هوش مصنوعی را در دستور کار پلتفرم خود قرار داده بود. اکنون این قابلیت گسترش پیدا کرده است و کاربران می‌توانند از هوش مصنوعی برای نوشتن پست‌های لینکدین که نیاز به دقت، زمان و انرژی دارد، استفاده کنند.

هوش مصنوعی در خدمت شبکه‌های اجتماعی

کاربران با به‌اشتراک‌گذاری پست‌های لینکدین می‌توانند به‌راحتی به‌روزرسانی‌های شغلی را با افراد مدنظرشان به اشتراک بگذارند. گاهی نوشتن یک پست لینکدین کاری بسیار وقت‌گیر و سخت به‌نظر می‌رسد. لینکدین برای ساده‌سازی مسیر کاربران خود در ایجاد پست‌ها، استفاده از هوش مصنوعی را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرمحصول لینکدین که ویژگی جدید استفاده از هوش مصنوعی در نوشتن پست لینکدین را معرفی کرد، معتقد است که چنین رویکردی می‌تواند تا حدی چالش‌برانگیز باشد، ولی ویژگی‌های این‌چنینی راهکاری جدید و متفاوت در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کرن باروخ می‌گوید برخی کاربران برای نوشتن پست‌های لینکدین با مشکلاتی روبه‌رو هستند و به همین دلیل هوش مصنوعی می‌تواند مشکل آن‌ها را برطرف کند. باید دید این رویکرد جدید تا چه اندازه می‌تواند نظر کاربران را جلب کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی