ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

متا
کسب و کار

پایان دورکاری در متا: کارمندان باید سه روز در هفته در دفتر حضور داشته باشند

شرکت «متا» از کارمندان خود می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه برابر با ۵ سپتامبر، حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری در دفتر حاضر شوند. البته در بین کارمندانی هم هستند که نوع فعالیت ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

شرکت «متا» از کارمندان خود می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه برابر با ۵ سپتامبر، حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری در دفتر حاضر شوند. البته در بین کارمندانی هم هستند که نوع فعالیت آنها کاملاً به صورت دورکاری تعیین شده است و آنها نیازی به تغییر وضعیت ندارند و می‌توانند به فعالیت خود به صورت دورکاری ادامه بدهند.

در دوران پساکرونا بسیاری از شرکت‌ها از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به شرکت بازگردند. متا نیز در بین این شرکت‌ها قرار دارد و حالا اعلام کرده کارمندانی که می‌خواهند در این شرکت به فعالیت خود ادامه بدهند لازم است از تاریخ مشخص شده حداقل سه روز در هفته به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنند.

بازگشت به دوران فعالیت حضوری در شرکت‌ها

برخی کارمندان متا پیش از دوران کرونا در دفتر این شرکت، به صورت حضوری فعالیت می‌کردند که بعد از کرونا به صورت غیرحضوری به همکاری خود ادامه دادند. شرکت‌های مختلفی در دوران پساکرونا از کارمندان خود خواسته‌اند که مجدداً به دفاتر کاری بازگردند و حالا متا نیز از کارمندان خود می‌‌خواهد حداقل سه روز در دفتر باشند.

برخی کارمندان این شرکت قرارداد کاری فریلنسری (دورکاری) دارند. یعنی نوع کار آنها اساساً دورکاری است. این افراد نیاز نیست به دفاتر کاری بازگردند و می‌توانند به فعالیت خود به همان صورت دورکاری ادامه بدهند ولی کارمندانی که قبل از دورکاری در دفتر، میز و صندلی داشتند باید به کار بازگردند و حداقل سه روز در هفته حضوری به فعالیت خود ادامه بدهند.

این شرکت زمانی را برای بازگشت کارمندان به دفتر مشخص کرده و از آنها می‌خواهد از تاریخ ۱۴ شهریورماه به صورت سه روز در هفته حضور داشته باشند.

همزمان با تعدیل نیروی گسترده در بسیاری از شرکت‌ها، درخواست کار به صورت حضوری می‌تواند بار روانی را برای کارمندان ایجاد کند. باید دید در عمل کارمندان چه واکنشی به چنین تغییراتی از خود نشان می‌دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • hoppico
    hoppico | ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

    به شخصه با کار در نحیط کار، موافقترم. بازده بالاتری داره و زندگی درگیر کار نمیشه

مطالب پیشنهادی